Nóż to narzędzie :)

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez Kwax » 8 maja 2011, o 23:06

Ja na grzyby łapię pierwszy lepszy nóż z kuchni, a że większość ma 15-20cm to już mam dostać mandat? Czy specjalnie na grzyby kupić krótki nóż. Zresztą jak będę chciał kogoś pociachać to i takim 8,5cm dam radę.
Kwax
 

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez karlos » 8 maja 2011, o 23:16

a co z brzytwą? bez sensu ...


A tak swoją drogą "sprawna ręka" zada większe obrażenia żyletką niż grzybiarz maczetą r&r
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez beton » 8 maja 2011, o 23:20

Dozwolone jest posiadanie takiej broni w miejscu publicznym, jeżeli okoliczności wskazują, że jest to uzasadnione realizacją celu zgodnego z prawem.”


Jak ci policja uwierzy że zbierasz grzyby to luzik ;) Jak się chce komuś zrobić poważna krzywdę to nie trzeba wcale wielkiego noża. Sam kiedyś łaziłem z maczetą po miasteczku w ramach praktyk studenckich, i co? teraz by mnie mogli zamknąć :shock:
Avatar użytkownika
beton

CHILIHEAD TEAM
MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:40
Papryki:

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez Kwax » 9 maja 2011, o 06:14

beton napisał(a):
Dozwolone jest posiadanie takiej broni w miejscu publicznym, jeżeli okoliczności wskazują, że jest to uzasadnione realizacją celu zgodnego z prawem.”


Jak ci policja uwierzy że zbierasz grzyby to luzik ;) Jak się chce komuś zrobić poważna krzywdę to nie trzeba wcale wielkiego noża. Sam kiedyś łaziłem z maczetą po miasteczku w ramach praktyk studenckich, i co? teraz by mnie mogli zamknąć :shock:


Tyle, że wszyscy wiemy jaka jest policja w naszym kraju. Jeżeli dasz im możliwość wlepienia zgodnie z prawem mandatu, to szansa, że to zrobią wynosi 99%. I jakbyś się nie tłumaczył nie wiele to da.
Kwax
 

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez przeszczep » 9 maja 2011, o 07:59

To może tak:

G-1 napisał(a):Ja nie wyobrazam sobie biwaku bez scyzoryka, ale przeciez im wiekszy tym mniej praktyczny, chyba ze planujemy przedzierac sie przez dzungle. Nie jestem wedkazem ale po co wedkazowi noz wiekszy niz 8,5 cm ? Filetuje sie rybe na miejscu ? ;)

Btw. a czy wnoszenie nozy na stadiony, do klubow jest obecnie karalne ?

Tak obecnie wnoszenie noży i wszystkich innych niebezpiecznych na imprezy masowe jest zabronione.
Tu nie chodzi o to, że nożem do 8,5cm zrobisz wszystko, tylko o to, że politycy chcąc ugrać na medialnym temacie i uchwalając martwą ustawę chcą tylko i wyłącznie przypodobać się zestrachanemu narodowi...
Bo to, że będzie zakaz noszenia noży, godzi tylko i wyłącznie w normalnych ludzi - przecież przestępcy z założenia nie przestrzegają przepisów, więc dlaczego mieliby przestrzegać zakazu noszenia noży. Nawet jeśli nie będą nosić noża, jest na tej ziemi masa przedmiotów, którymi spokojnie można zadać gorsze obrażenia niż nożem - wszelkie śrubokręty, "tulipanki", ba... nawet cegła się nada.
De facto, ustawa godzi w normalnych obywateli, którzy, na przykład do pracy zabierają dłuższy nóż, bo kromkę chleba nie wszyscy lubią "na okrętkę" kroić ;) godzi również w co raz większe grono kolekcjonerów i masę innych ludzi...
Bo na bezpieczeństwo ta ustawa nie ma żadnego wpływu...
Avatar użytkownika
przeszczep

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 63
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 15:40
Lokalizacja: wawa
Papryki:

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez beerciik » 9 maja 2011, o 09:00

Kwax Twoja wypowiedź nie dotyczy pań które się ładnie uśmiechną :D

co do noży to przesada poza tym prawo prawem a jak ktoś będzie miał w planach komuś sprzedać kosę to to zrobi ; ) raczej w żaden sposób to nie uchroni nikogo
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez Kwax » 9 maja 2011, o 09:05

Częściowo dotyczy, bo jak trafią na policjantkę to i tak nic nie zdziałają :D

Tak czy siak, kolejny poroniony pomysł naszych polityków.
Kwax
 

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez Shadow34 » 11 maja 2011, o 18:03

Jak najbardziej popieram! Szkoda wogóle komentować takie pomysły bo trzeba mieć niepokolei w głowie żeby uważać że jakiekolwiek prawo może zabronić przestępcy noszenia takowych narzędzi. Niech się lepiej w tym sejmie zajmą dziurą budżetową a nie.
Avatar użytkownika
Shadow34

NOWY
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 11:26
Papryki:

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez przeszczep » 11 maja 2011, o 18:16

Na facebooku pojawiła się stronka :)
http://www.facebook.com/pages/Nóż-To-Narzędzie/
Kliknijcie i rozpowszechniajcie :D 8-) :twisted:
Avatar użytkownika
przeszczep

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 63
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 15:40
Lokalizacja: wawa
Papryki:

Re: Nóż to narzędzie :)

Postprzez eskafal » 12 maja 2011, o 21:00

Ja ze scyzorykiem się nie rozstaję i nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej (w Polsce). Zwykły, mały Victorinox, Raczej ciężko na szybko się nim bronić ;) inna sytuacja jest w Londynie, tam jest zupełny zakaz noszenia jakichkolwiek noży. Jak tylko zatrzymają cię na mieście i znajdą nóż masz spory problem, od aresztu począwszy. Ale to wszystko przez czarnuchów, dźgają się non stop, 70% zabójstw jest z udziałem noży. Polacy są po prostu mądrzejsi i dlatego cały plan ten ustawy to kompletny bezsens.
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości