Shisha

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

Shisha

Postprzez paroofek » 31 lip 2011, o 14:32

Shisha, Nargileh, Fajka Wodna, Hookah. Nazw ma wiele. Ma ktoś? Pali ktoś?
Avatar użytkownika
paroofek

NOWY
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 maja 2011, o 11:44
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Shisha

Postprzez Danio » 31 lip 2011, o 16:27

Ja mam i pale :)

zapraszam na http://moja-shisha.pl/
Avatar użytkownika
Danio

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 118
Images: 9
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 17:43
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez gagarin » 31 lip 2011, o 17:06

tez mam i tez pale <thumright>
hiszpanianapiechote.wordress.com
Avatar użytkownika
gagarin

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 122
Images: 1
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:15
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez paroofek » 31 lip 2011, o 18:16

Nice, macie jakieś ulubione tytonie? Ja uwielbiam smaki w stylu drinków, takie jak Cuban Mojito Fantasii czy Strawberry Margherita Starbuzza. Do tego czasem palę wodorosty z HydroHerbal ;p
Avatar użytkownika
paroofek

NOWY
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 maja 2011, o 11:44
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez Danio » 31 lip 2011, o 20:27

Polecam
Serbetli - Chocolate (Czekolada)
Starbuzz - X On The Beach

Wczoraj paliłem wściekłego psa elementsa też całkiem fajnie dymi :)
Avatar użytkownika
Danio

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 118
Images: 9
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 17:43
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez paroofek » 31 lip 2011, o 21:27

Serbetli Czekoladowe paliłem, ale już kawał czasu temu. Uwielbiałem ten tytoń w miksie z bananem tej samej firmy. Od Banana Serbetli nie mogłem się oderwać, kiedyś w niecały tydzień skończyłem całe 125gr opakowanie, paląć samemu. Teraz nie wiem skąd brać dobre Serbetli. to najbardziej ociekające sosem ;/ O XOTB Starbuzza wiele dobrego słyszałem ale nie miałem okazji zapalić, a z elementsów jak narazie paliłem banana, dragon fruit i zielone jabłuszko. Wszystkie 3 godne polecenia.
Avatar użytkownika
paroofek

NOWY
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 maja 2011, o 11:44
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez Cwiekoszczak » 31 lip 2011, o 21:49

W tej chwili dysponuję dwiema sheeshami popalam ze znajomymi od czasu do czasu. W szczególności polecam tytonie miętowe, z cybuchem obładowanym lodem i sokiem jabłkowym. Generują kłęby gęstego dymu i orzeźwiają. Szkoda tylko że tytoń kosztuje teraz jakieś astronomiczne pieniądze. Kiedyś miałem 250 g Nakhli za 16 zł teraz nawet 50 g ciężko wyrwać w tej cenie.
Avatar użytkownika
Cwiekoszczak

NOWY
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 23:47
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez Justysia » 31 lip 2011, o 22:01

Ja też mam argile a jutro kupuję wersje turystyczną, mniejszą niż domowa :) Ogólnie nie mam pociągu do fajek, wręcz ich nei znoszę ale szisza to coś innego:) Melasa?hmm....smak jabłkowy mój ulubiony. Jeśli chodzi o firmę to nie mam faworyta.

Cwiekoszczak- jak generujesz ten wyrób jabłkowy?ciężko mi sobie wyobrazić obłożeni cybucha jabłkiem i lodem?!?Jakaś fota?zarys? Wszelkie innowacje mile widziane. Ja od czasu do czasu kapnę czegoś innego niż woda to wazonu ;)
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez paroofek » 31 lip 2011, o 22:12

Chyba chodziło o wlanie soku jabłkowego do dzbana, zamiast wody. Niektóre cybuchy/fajki maja też coś co nazywa się Ice Chamber, taki sporawy pojemnik pod cybuchem do którego można naładować lodu. Ja najczęściej używam zwykłej wody z lodem w dzbanie. Motywu z sokiem jabłkowym też próbowałem ale ważne jest żeby był bardzo aromatyczny. Zawsze też można zmieszać 2 tytonie, i zrobić tzw. Tymbarka, np 10-20% tytoniu miętowego i dopełniać jabłkiem. Całkiem smaczne.

@Cwiekoszczak: fakt, ceny poszły w górę. Ja pamiętam kupowanie 50g Al Waha za 5 złotych. Teraz w zasadzie staram się kupować te lepsze jakościowo na forach. Inaczej się nie opłaca jak dla mnie.
Ostatnio edytowano 31 lip 2011, o 22:17 przez paroofek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
paroofek

NOWY
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 maja 2011, o 11:44
Lokalizacja: Kraków
Papryki:

Re: Shisha

Postprzez xlukaszox » 31 lip 2011, o 22:15

Ja pale okazyjnie u siostry kupiła niedawno taką na 2 węże bardzo mi zasmakowała melasa wiśniowa <salut> a najgorsza jaką paliłem to cyntynowa <thumbdown> Obrazek
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Następna strona

Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości