Co warto obejrzeć ?

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez Kwax » 22 lut 2013, o 09:19

wolek68 napisał(a):W piątek 22.02 na Planete+ o godz.11.40
Korzenny szlak: Urok chili
Historia papryki, której zdrowotne i smakowe właściwości ceni wiele osób. Reporterzy wyruszają też do Korei, aby na miejscu przyjrzeć się różnym zastosowaniom popularnego pieprzowca.
http://www.planeteplus.pl/dokument-korzenny-szlak_37925


Jakby ktoś nie miał Planete+ u siebie :)
http://chomikuj.pl/czikitowa12345/Korze ... .avi(video)
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez wolek68 » 22 lut 2013, o 10:04

Ale tutaj tylko 10min.a za ściągmięcie trzeba zapłacic.Ja dzisiaj to nagram i wrzuce gdzieś na serwer za free :)
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 12
Papryki:

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez Kwax » 22 lut 2013, o 10:14

Chyba, że ktoś korzysta i ma trochę punkcików, żeby ściągać.
Na zdrowie.
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez wolek68 » 22 lut 2013, o 10:19

No to mnie wyręczyłeś :)
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 12
Papryki:

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez 4ndrew » 22 lut 2013, o 10:42

ja dzis zdam relacje z Ziemi Obiecanej i moze z LOT ;)
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez mareczek » 22 lut 2013, o 11:23

4ndrew napisał(a):ja dzis zdam relacje z Ziemi Obiecanej i moze z LOT ;)


LOT z Denzel Washington ? Oglądałem, daje radę zresztą jak każdy film z tym aktorem, lecz czasami trochę przynudnawym, no ale to nie film akcji
Ostatnio edytowano 25 lut 2013, o 09:36 przez mareczek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mareczek

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 11:18
Papryki:

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez Butcher » 22 lut 2013, o 12:26

Kwax napisał(a):Chyba, że ktoś korzysta i ma trochę punkcików, żeby ściągać.
Na zdrowie.


dzięki wielkie za wstawkę :)
Avatar użytkownika
Butcher

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 180
Images: 0
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 17:01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Pochwały: 10
Papryki: a jakże

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez wolek68 » 23 lut 2013, o 19:04

Film "LEMMY" zawita na nasze ekrany w sieci Multikina już w marcu. Premiera 20 marca o 20:00 w całej Polsce! Sam film to jednak nie wszystko. Po nim naprawdę godna - związana z Metalliką i nie tylko - niespodzianka. W kinie spędzicie przez to jakieś 3 godziny :)
Lemmy.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
wolek68

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1855
Images: 11
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 06:48
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 12
Papryki:

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez T-800 » 23 lut 2013, o 22:43

Jakiś czas temu obejrzałem sobie Django, Quentina Tarantino. Mimo, że film trwa ponad dwie i pół godziny, nie nudziłem się ani przez chwilę. Jak to zwykle bywa na produkcjach tego reżysera, głównym elementem filmu są ciekawe dialogi i absurdalne sytuacje, które sprawiają, że nie można oderwać wzroku od ekranu.
W samym filmie niewiele się dzieje, a dzieje się wszystko. Choć produkcja nie raczy widza ciągłymi pościgami kowbojów na koniach z efektownymi strzelaninami, jak to na western prawdziwy przystało, to jednak film ma swój niepowtarzalny urok.
"Ząb na sprężynie", to jest jeden z wielu momentów, który sprawił, że pojawił się uśmiech na mojej twarzy. Ten film jest po prostu inny i za to cenię tę produkcję.
Tarantino potrafi stopniowo budować napięcie poprzez dialogi między bohaterami, a nie spektakularną akcją. I to mi się podoba.
Śmieszne, zabawne i czasami absurdalne teksty urozmaicają film podczas seansu i to właśnie jest podstawa tej produkcji.
Co do historii przedstawionej w Django, to muszę powiedzieć, że dawno nie widziałem filmu poruszającego temat niewolnictwa w Stanach. Murzyn kupiony przez niemieckiego "łowcę głów", podającego się za dentystę (dlatego ząb na sprężynie) tylko po to aby niewolnik pomógł zidentyfikować przestępców ściganych przez prawo. Opowieść może banalna ale za to pełna zwrotów akcji, a sam film jest nieprzewidywalny, przez co wciąga już po pierwszych pięciu minutach seansu.
Niektórzy nie lubią filmów Tarantino ze względu na przesadzone krwią sceny i pozbawione praw fizyki akcje ale moim zdaniem jest to kino jak najbardziej rozrywkowe i przede wszystkim ma cieszyć oko. I właśnie dla takich scen i akcji, spodziewam się zabawy w każdej produkcji Quentina i jak na razie nie zawiodłem się ani razu.
Podoba mi się ten film. Takim krótkim zdaniem mogę na szybko określić wrażenia jakich doznałem w przeciągu tych dwóch godzin i czterdziestu pięciu minut na seansie Django. Film może swoim charakterem powiela "Bękarty wojny", w których rozwijanie akcji i budowanie napięcia również za pomocą dyskusji bohaterów jest sposobem reżysera na kolejny sukces kinowy. Mimo, że każdy o tym wie to jednak film się podoba, przynajmniej większości, a jak dla mnie oba te produkcje są bardzo ciekawe.
Zatem, wszystkim tym co filmu nie widzieli ( choć jest to pewnie wątpliwe ), polecam zapoznać się z tą produkcją.
Ja jako zatwardziały kinoman i fan chodzących blaszaków z przyszłości czasem lubię proste, lekkie i zabawne kino, a jest nim z pewnością i nie mam tu żadnej wątpliwości, Django.
Z pewnością obejrzę ten film po raz kolejny.
Pozdrawiam.
KTO W MŁODOŚCI GŁUPIM NIE BYŁ , TEN NA STAROŚĆ NIE ZMĄDRZEJE
Avatar użytkownika
T-800

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 151
Images: 3
Dołączył(a): 7 lut 2012, o 16:22
Lokalizacja: Łódź
Papryki:

Re: Co warto obejrzeć ?

Postprzez Poms » 24 lut 2013, o 15:58

Ja czekam na film Djesus uncrossed, komedia łącząca w sobie kill bill, inglourious basterds oraz Django. Główną rolę gra Jezus, który będzie się mścił za ukrzyżowanie ... przy pomocy katany i broni palnej :)

Trailer:
http://szubrawca.wordpress.com/2013/02/ ... tarantino/
Avatar użytkownika
Poms

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 427
Images: 23
Dołączył(a): 11 wrz 2011, o 17:38
Lokalizacja: Gdańsk
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości