Chilli festival:):)

Zamiast żalić się barmanowi powiedz to nam

Chilli festival:):)

Postprzez wojtekg1987 » 27 sie 2012, o 21:27

Siema wszystkim forumowiczom.

Chciałem się zapytać czy ktoś z was może kiedykolwiek był na takim festiwalu lub też ma zamiar jechać na jakiś np: do Anglii lub jakiegoś miejsca gdzie są organizowane tego typu "iwenty" hehe.

Bardzo chciałem się wybrać do Anglii na taki festiwal ponieważ średnio raz w miesiącu są organizowane ale sam niestety nie pojade, a myślałem że coś w stylu zorganizowanej akcji byłoby jak najbardziej na miejscu:):)

No w sumie najfajniej byłoby jakby zorganizować coś takiego choćby dla forumowiczów i powymieniać się doświadczeniami, sosami i tego typu rzeczami:):)

Wiem że wszystkim się dzielimy na forum ale jednak "fejs tu fejs" to co innego:):)

Co wy na to??

Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
wojtekg1987

NOWY
 
Posty: 28
Images: 0
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 19:04
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Chilli festival:):)

Postprzez Justysia » 28 sie 2012, o 08:44

Pewnie odpiszą, że jasne pewnie wszyscy są chętni...ale najlepiej żebyś ty zorganizował, najlepiej załatwił wszystko a moze kilka osób przyjedzie;) sorki ale aż mi się ciśnie żeby to powiedzieć. Może być też inaczej- przedstawisz pomysły, ktoś powie "eee ja tam zrobiłbym inaczej i lepiej" i oczywiście nic nie zrobi i pomysł nie wypali a y się zniechęcisz.

Pomysł super, szkoda szarpania się wg mnie. Choć chciałabym się rozczarować ;)
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Chilli festival:):)

Postprzez wojtekg1987 » 28 sie 2012, o 13:20

Można by zorganizować w jakimś mieście taki malutki chilli festyn gdzie ludzie by przychodzili i mogli skosztować nasze papryczki, mogli by coś kupić i zmienić swoje wyobrażenie na temat chilli i skali jego ostrości. Po prostu poszerzanie horyzontów dla ludzi:)

Myślę że jedyne koszty to byłoby wynajęcie jakiegoś miejsca lub też w jakimś parku:)

Ja się nie znam na organizowaniu takich festynów ale może wspólnymi siłami dalibyśmy radę no i każdy by mógł pochwalić się swoimi osiągnięciami, łącznie z konkursami w stylu kto zje najostrzejsze chilli itd.
Avatar użytkownika
wojtekg1987

NOWY
 
Posty: 28
Images: 0
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 19:04
Papryki:

Re: Chilli festival:):)

Postprzez 4ndrew » 28 sie 2012, o 13:36

mam pomysla.

moze zrobimy kiedys zlot na Rysach ;P
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Re: Chilli festival:):)

Postprzez karlos » 28 sie 2012, o 13:48

chili festival tylko w wawie ... tu trzeba dużo ludu, a nie po miasteczkach 5 tys ludu ;)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Chilli festival:):)

Postprzez V3rtyX » 28 sie 2012, o 13:57

Najlepiej zorganizowac festival w swiatowy dzien ostrego zarcia(w styczniu) :)
Tylko czy wystawa papryczek to nie za malo? Zwykle chili festy kreca sie wokol sosow i konkursow w jedzeniu ostrego. Moze warto zaprosic kogos z ostrej kuchni zeby sprzedawal sosy
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Re: Chilli festival:):)

Postprzez wojtekg1987 » 28 sie 2012, o 14:00

to byłby niezły pomysł żeby pozapraszać jakiś sprzedawców i po prostu się do nich doczepić.
tylko ciekawe jakie były by tego koszty??
Avatar użytkownika
wojtekg1987

NOWY
 
Posty: 28
Images: 0
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 19:04
Papryki:

Re: Chilli festival:):)

Postprzez V3rtyX » 28 sie 2012, o 14:02

Problem w tym, ze w Polsce nie ma zadnych producentow tych naprawde ostrych sosow :D
W Uk na zloty przyjezdzaja wszyscy producenci sosow i sprzedaja swoje produkty a w PL najwyzej mozna zaprosic ludzi z OK. Ewentualnie ktos moze zrobic troche sosow i sprzedawac swoje sosiki :)
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Re: Chilli festival:):)

Postprzez wojtekg1987 » 28 sie 2012, o 14:04

no właśnie jesteśmy pod tym względem 100 lat za murzynami niestety:(
No nie wiem.. w każdym razie rzuciłem propozycje.. albo można zrobić chili festyn albo pojechać na jeden z tych organizowanych przez innych.
Avatar użytkownika
wojtekg1987

NOWY
 
Posty: 28
Images: 0
Dołączył(a): 14 maja 2012, o 19:04
Papryki:

Re: Chilli festival:):)

Postprzez V3rtyX » 28 sie 2012, o 14:19

mozna zrobic:
-konkurs w jedzeniu chili. ludzie z forum hoduja papryki o naprawde roznych poziomach ostrosci wiec zorganizawanie konkursu to zaden problem. tylko trzeba ufundowac jakas nagrode
-degustacje roznych sosow z ostrej kuchni. no i tu pojawia sie pierwszy problem bo nie wiadomo czy smak sosow przypasuje gosciom. jak wiadomo sosy sa czesto dosc mocno octowe
-wystawe najciekawszych odmian+podstawowe info o papryce. mozna zrobic cos w rodzaju wycieczki po wiecie chili :) odmiany z roznych kontynentow beda pogrupowane razem i ludzie beda poznawali odmiany europejskie, azjatyckie, afrykanskie, amerykanskie i australijskie. Oczywiscie do tego wszystkiego mozna walnac typowa dla danego regionu muzyke i dekoracje+mala degustacja sosow i papryk z danego regionu. Ale wydaje mi sie, ze to moze byc droga zabawa :/
-handel nasionami, krzakami itp styczen to poczatek sezonu :) Mysle, ze kazdemu mozna dac na pozegnanie jakas paczke popularnych nasion jak serrano czy habanero lub nawet jakas sadzonke :)
-no i wiadomo handel sosami i suszem
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Następna strona

Powrót do Po godzinach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron