cześć

Re: cześć

Postprzez ferre111 » 25 wrz 2013, o 16:58

Witam wszystkich forumowiczów :)
Na imię mam Karol, a mieszkam w Krośnie Podkarpackim.
Na wiosnę mam zamiar zasiać swe pierwsze krzaki. Miło, że takowe forum istnieje - już dzięki niemu dowidziałem się trochę na temat hodowli tych roślin.
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
ferre111

NOWY
 
Posty: 29
Images: 67
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 19:15
Lokalizacja: Krosno
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: cześć

Postprzez intermrowa » 26 wrz 2013, o 14:34

Witam wszystkich Forumowiczów,

mam na imię Robert. Jestem z Gdańska. Od października 2012 roku interesuję się hodowlą papryk ostrych i ich tematyką. Zostałem zarażony tym hobby przez użytkownika 'mundek', od którego dostałem pierwsze nasiona. Pozdrawiam Go serdecznie i Was forumowicze.
Avatar użytkownika
intermrowa

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 12:00
Lokalizacja: Gdańsk
Papryki: Lemon Drop,
Bishop's Crown,
Explosive,
Scotch bonnet,
Bhut Jolokia

Re: cześć

Postprzez Soł » 27 wrz 2013, o 11:59

Gorące cześć wszystkim forumowiczom :)

Mam na imię Małgosia i zaczynam swoją przygodę z paprykami z warszawskiego parapetu. Do zabawy z ognistymi roślinkami zachęciło mnie wolne miejsce na parapecie, zamiłowanie do ostrych smaków oraz mój chłopak, który podrzucił mi nadmiar sadzonek. Forum jest świetne, i z każdą przeczytaną informacją poszerzał mi się uśmiech, dziękuje za stroszenie tak przydatnego zakątka internetu. Mam nadzieje że niedługo będę mogła pochwali się moimi pierwszymi osiągnięciami :)
Avatar użytkownika
Soł

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2013, o 09:08
Papryki:

Re: cześć

Postprzez Malamir » 27 wrz 2013, o 12:23

Cześć tu Martyna :) jestem z Katowic
Avatar użytkownika
Malamir

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 wrz 2013, o 12:22
Papryki:

Re: cześć

Postprzez hanka » 27 wrz 2013, o 12:47

i jeszcze nie wiesz, że następnego posta będziesz mogła napisać dopiero po godzinie, a wyedytować swoje śmieci celem wrzucenia reklamy po 20postach? daj sobie spokój, i tak dostaniesz bana. szkoda czasu, martyno.
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: cześć

Postprzez Shamo » 28 wrz 2013, o 14:01

Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się Przemek , mam 18 lat i jakiś czas temu natknąłem się na waszą społeczność Chilihead'ów. Do tej pory tylko zaglądałem jako anonimowy gość i czytałem głównie artykuły o hodowli ,ale też przejrzałem kilka testów i growlogów. Muszę przyznać że spodobało mi się tutaj dlatego zdecydowałem się zostać na dłużej już jako zarejestrowany użytkownik.

Co do ostrej kuchni w moim życiu to można śmiało powiedzieć że dopiero się ona zaczyna. Przerobiłem parę dipów , marynowanych papryczek ze sklepu i może kilka papryczek z hodowli znajomych ,ale jestem pewny że ma to się nijak do chociażby Habanero <chili> nie wspominając o ostrzejszych gatunkach.
Ciągle czytam , mam w planach swoją pierwszą hodowlę ( Póki co na parapecie mam 3 krzaki , 2 no name i 1 Thai Chili Red ).
Mam nadzieję że ciepło mnie przyjmiecie.


Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
Shamo

NOWY
 
Posty: 20
Images: 6
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 13:23
Lokalizacja: Olszyna
Papryki: wszystkie są cudowne

Re: cześć

Postprzez BAD » 30 wrz 2013, o 21:35

Serwus,

Dołączam do szanownego grona. Jestem z Warszawy. Aktualnie na poziomie kulinarnych doświadczeń z After Death Blair'sa. <salut>
Avatar użytkownika
BAD

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2013, o 20:58
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:

Re: cześć

Postprzez Furdoo » 5 paź 2013, o 20:18

Cześć wszystkim :) Na imię mi Franek. Mieszkam i pracuję w Bydgoszczy. Miłośnikiem ostrych sosów jestem od czasu, gdy poznałem moją żonę :) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Furdoo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 11:17
Papryki:

Re: cześć

Postprzez pafel » 6 paź 2013, o 21:19

Siemano
Jestem Szymek, mieszkam w okolicach Łodzi.
Obecnie bezrobotny, tegoroczny absolwent Wydziału Chemicznego.

Ostre jedzenie lubie od dłuższego czasu, a od tego roku hoduje papryczki na parapecie. W tym sezonie to 3 gatunki, lecz w przyszłym na pewno bedzie ich więcej ;]

Polecam ciekawy artykuł naukowy o kapsicynie [pdf] [pl] http://biuletynfarmacji.wum.edu.pl/1302 ... Pienko.pdf

Piona! :mrgreen:
Avatar użytkownika
pafel

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 19:38
Papryki:

Re: cześć

Postprzez Komaa » 9 paź 2013, o 09:15

Witajcie, część jestem tutaj nowy, mam na imię Filip 29 lat. pochodzę i mieszkam w Gliwicach, lubię podróżować a przy okazji raczyćsię lokalnymi wyżeraczami przełyków <chili> np. w okresie wakacyjnym 2013 byłem w Chinach i raczyłem się la-jiao ; ) Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
Komaa

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 18:20
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Witamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość