karlos vs. ...?

Zjadłeś paprykę a może sos. Nagrałeś to...
Pokaż się

Re: karlos vs. ...?

Postprzez Sargento Garcia » 16 paź 2011, o 18:04

Wowwwwww! Karlos! dostałeś czarną włochatą dupę!

Pacta sunt servanda

Nie zmienia się zasad podczas gry.
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: karlos vs. ...?

Postprzez NorthShore » 16 paź 2011, o 18:08

Karna DUPA za niedotrzymanie obietnicy ! :]
Początkujący chilihead :)
Avatar użytkownika
NorthShore

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 71
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 17:14
Papryki:

Re: karlos vs. ...?

Postprzez Sargento Garcia » 16 paź 2011, o 18:40

Za tydzień ta dupa zamieni się pewnie w falujący las fallusów
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: karlos vs. ...?

Postprzez NorthShore » 16 paź 2011, o 18:54

I niechaj ta dupa będzie ostrzeżeniem, gdyż w piśmie świętym napisane jest "I dnia sądnego zstąpi z niebios smok ziejący ogniem, i przyozdobi twój profil stadem falujących fallusów i rzeknie "grzeszniku, przyozdabiam profil twój stadem fallusów jako przestrogę, gdyż dałeś wiernym swego forum nadzieję na test, a jako efekt twojej pracy objawiła się im jedynie wcześniej wspomniana

Obrazek"
Amen.
Początkujący chilihead :)
Avatar użytkownika
NorthShore

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 71
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 17:14
Papryki:

Re: karlos vs. ...?

Postprzez Sargento Garcia » 16 paź 2011, o 19:19

Jak Karlos forumowiczom

Obrazek

tak forumowicze Karlosowi

Obrazek"
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: karlos vs. ...?

Postprzez Belfegor » 17 paź 2011, o 10:49

Karlos wale jeden czemu ja wiedziałem że będziesz się wykręcał? :D Hahahah kozak co nie schodzi poniżej 1mln ^^^^ słowa te już przeszły do historii.
Belfegor
 

Re: karlos vs. ...?

Postprzez karlos » 17 paź 2011, o 13:55

Belfegor napisał(a):Karlos wale jeden czemu ja wiedziałem że będziesz się wykręcał? :D Hahahah kozak co nie schodzi poniżej 1mln ^^^^ słowa te już przeszły do historii.



eeee jaki kozak? Dla ciebie może być majster, ale nie kozak :lol:

A tak swoją drogą to dziwie się dlaczego tylko ty miałeś takie przeczucia... bo każdy na forum powinien wiedzieć, że test u mnie w terminie jest mało prawdopodobny, myślałem że więcej osób (poza tobą) będzie kumatych, ale temacik pokazał co innego ;)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: karlos vs. ...?

Postprzez Belfegor » 17 paź 2011, o 14:01

Bo test krecim bez przygotowania a nie będziesz się hartował i zgrywał kozaka :) jak test to na żywca a najbliższa niedziela minęła więc lipa Karlos lipa z twoimi planami.
Belfegor
 

Re: karlos vs. ...?

Postprzez karlos » 17 paź 2011, o 15:09

Jakie hartowanie i zgrywania kozaka? Jeśli myślisz że przez cały tydzień będę codziennie przegryzał po 3 jolki to chyba dyńka ciebie ostro napier... <thumright>


Gdybym jadł już kiedyś świeże papryki z tej półki ostrości to na pewno nie robił bym teraz testu... Nigdzie na napisałem z ilu papryk test(y) będzie się składał, poprosiłem tylko o wytypowanie 3 papryk, które będą brane pod uwagę. Oczywiście napisałem też, że postaram się podejść do 3 na raz, ale to wcale nie oznacza, że uda mi się to zrobić, może już na pierwszej wymięknę...?


Dodatkowo warto abyście wszyscy wpisujący się w temacie przeczytali jeszcze raz pierwszy post:

karlos napisał(a):Witajcie chiliheadzi!


W najbliższym czasie mam zamiar nakręcić testa(y). A że robię to dla społeczności forum to chciał bym dowiedzieć się czego oczekujecie tzn. test z jaką papryczką chcecie zobaczyć :) Papryki będą świeże więc będzie bardzo ciekawie <thumright>


Do wyboru jest:
1)Bhut Jolokia
2)Chocolate Bhut Jolokia
3)7-Pot
4)Triniad Scorpion
5)Naga Morich
6)Morouga Yellow
7)Morouga Red Satans Strain
8)Datil Orange
9)Devil's Tongue Red
10)Scotch Bonnet Safi

Niech każdy zainteresowany moim video-testem wybierze swoje 3 typy (pozycje oznaczone numerami) i wpisze się w temacie. A ja w najbliższą niedziele postaram się zgodnie z głosami większości przetestować wybrane papryki <chili> Będzie na prawdę chiliheadowo! Zapraszam.



Gdzie ja obiecałem, że w niedziele zamieszczę plik wideo? Mógł bym wam go obiecać gdybym w momencie pisania postu tytułowego, posiadał nakręconego już testa. Ale tak nie było i nie jest.

Wpisujecie się w temacie i piszecie to co chcecie napisać... Dodatkowo Belf warto napomknąć, że twoje zdanie jest chu... warte <lodzik> Jedyne osoby zainteresowane testem to te które się tu wpisały ze swoimi propozycjami tj. beerciik, V3rtyX, Sargento Garcia, Oui, NorthShore, wlodizw, wolek68, Charoshi. I tylko te osoby mogą być mniej lub bardziej zawiedzione, że test się opóźni.

Tak więc nie zabieraj głosu w dyskusji, bo jesteś ostatnią osobą, która może tu coś sensownego napisać. <salut>
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: karlos vs. ...?

Postprzez Mike B. » 17 paź 2011, o 15:24

Karlos ja ci powiem tak
Ty się bierzesz za te testy jak kot do srania to chyba o to chodzi – inni jak mają zrobić to po prostu to robią a nie się rozwodzą a Ty robisz jakieś ankiety (to już chyba zresztą nie pierwsza) i inne .... i potem się ludzie burzą bo tyle zamieszania a tu lipa <silent> czekali a tu dupa
A i bez napinki – moje zdanie po prostu <thumright>
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mike B.

CHILIHEAD TEAM
NOWY
 
Posty: 47
Images: 13
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Highscores: 1
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Testy Chilihead-ów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron