Dano ;)

Zjadłeś paprykę a może sos. Nagrałeś to...
Pokaż się

Re: Dano ;)

Postprzez eskafal » 25 lip 2011, o 20:58

@oui to bierz ją na narratora do filmu o chilihead'ach :D
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Dano ;)

Postprzez Oui » 26 lip 2011, o 08:06

To pewnie dziewczyna Dano_bks a ja bede z nia krecic film jak on jest w wojsku :D Nie ma opcji, wroci i mnie zabije haha : D
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Dano ;)

Postprzez beerciik » 26 lip 2011, o 09:24

gratsy :D caribbean to nie taka lajtowa papryka bo potrafi solidnie kopnąć
na przyszłość nie polecam jeść papryk na czczo bo to niezdrowe ;) i ból brzucha po tym potrafi wykończyć
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: Dano ;)

Postprzez Belfegor » 26 lip 2011, o 12:04

Ja coś o tym bólu wiem ale ja go miałem po jakiś 4 godzinach przez 10-15 minut jak to się najprawdopodobniej przesuwało z żołądka w flaczki. Ale na czczo jest bezpieczniej jeśli przy dużej ostrości łapie na wymioty bo przynajmniej poszarpie ale nic nie zwróci się poza sporą ilością śliny. :)
Belfegor
 

Re: Dano ;)

Postprzez Polishteam » 30 lip 2011, o 07:41

Zjadłem ostatnio bez filmiku suszoną paprykę Bhuta czekoladowego na czczo. Niestety za pół godziny myślałem, że zejdę, tak napieprzał mnie brzuch. Jednak wolę coś wszamać zanim wezmę się za konsumpcje.
Pozdro Dano <salut>
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: Dano ;)

Postprzez beerciik » 31 lip 2011, o 12:05

lepiej wymiotować niż sobie wrzody zafundować :P uwierz :) trzeba coś zjeść przed testem, nie przed samym testem ale z 1-1,5h
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: Dano ;)

Postprzez xlukaszox » 31 lip 2011, o 22:04

Polishteam napisał(a):Zjadłem ostatnio bez filmiku suszoną paprykę Bhuta czekoladowego na czczo. Niestety za pół godziny myślałem, że zejdę, tak napieprzał mnie brzuch. Jednak wolę coś wszamać zanim wezmę się za konsumpcje.
Pozdro Dano <salut>


Chili chroni przed skutkami ubocznymi zażywania aspiryny. Osoby, które spożywają chili, rzadziej chorują także na wrzody. Liczba zachorować na raka żołądka w krajach, w których chili jest ważnym składnikiem diety, jest bardzo niewielka ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: Dano ;)

Postprzez beerciik » 1 sie 2011, o 11:59

wszystko jest prawdą do pewnego stopnia, nadmierna ilość chili - bo o tym tu mowa a nie o ilości która jest w kilku krajach na porządku dziennym a badania były przeprowadzane na takich ludziach a nie chiliheadach - może zafundować wrzody, szczególnie kiedy się je na pusty żołądek, radzę poczytać jak powstają wrzody, na jakiej zasadzie i skojarzyć to z chili. Przed nowotworami również chroni to też fakt ale tak jak mówiłem jedzenie na pusty żołądek to NIC zdrowego, same reakcje wymiotne to już jakiś znak, znak organizmu że coś jest nie tak. ;) proponuję jeść przed testem, chyba że chcemy mieć dłuższy off od ostrego
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: Dano ;)

Postprzez Belfegor » 1 sie 2011, o 13:41

HMMmm ja dostaje reakcji wymiotnych jak zle pogryzę cokolwiek. No i gdy mnie przydusi coś tak jak czerwony bhut. Samo z siebie rzadko mnie rusza. Na 7 podzie już mnie nie ciągnęło na pawia a przydusiło lekko i tyle. Wiadome od jednego bhuta na jakis czas nic sie nie stanie a jak byś to kilogramami zjadł to wiadome, że może to nie za dobrze się skończyc:)
Belfegor
 

Re: Dano ;)

Postprzez xlukaszox » 1 sie 2011, o 21:16

Ale 2 razy na tydzień to nic się nie powinno stać jeszcze jak ktoś ma mocny organizm.
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Poprzednia strona

Powrót do Testy Chilihead-ów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron