Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Zjadłeś paprykę a może sos. Nagrałeś to...
Pokaż się

Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Postprzez WKLitewski » 10 lut 2016, o 20:05

Hej, ja i moi znajomi zrobiliśmy kanał na youtube - Calafiornia i testujemy tam rózne jedzenie, picie czy potrawy. W jednym z odcinków udało nam się spróbować kilku ciekawych sosów, takich naprawdę na poziomie. I jeżeli pomyliliśmy się w obliczeniach ostrości to prosimy o korektę. Miłego oglądania :)

https://www.youtube.com/watch?v=fyNmXPGs790
https://www.youtube.com/watch?v=pprULD1f4Hk
Avatar użytkownika
WKLitewski

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 11:27
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Postprzez mih000 » 10 lut 2016, o 20:55

Spoko. Trochę lepszej edycji wjedzie, odcinków się nazbiera i będzie wypas. Tylko musicie być konsekwentni i zapewne na początek trochę wpompować w kanał zanim ludzie będą zaglądać do Was regularnie.

Ps. nie chcę wyjść na hejtera, ale zawsze mnie to zastanawiało - po co jeść coś tak ostrego po czym trzeba wypić litr jogurtu do załagodzenia? Osobiście używam ostrości do podbicia smaku. Przy moim tegorocznym zapasie doszedłem do czegoś co określam 'bhut jolokia a day keeps the doctor away' i coś ponad to już by mi zepsuło posiłek...no chyba, że wszystko bym zapijał jogurtem.
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Re: Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Postprzez WKLitewski » 11 lut 2016, o 01:22

mih000 napisał(a):Spoko. Trochę lepszej edycji wjedzie, odcinków się nazbiera i będzie wypas. Tylko musicie być konsekwentni i zapewne na początek trochę wpompować w kanał zanim ludzie będą zaglądać do Was regularnie.

Ps. nie chcę wyjść na hejtera, ale zawsze mnie to zastanawiało - po co jeść coś tak ostrego po czym trzeba wypić litr jogurtu do załagodzenia? Osobiście używam ostrości do podbicia smaku. Przy moim tegorocznym zapasie doszedłem do czegoś co określam 'bhut jolokia a day keeps the doctor away' i coś ponad to już by mi zepsuło posiłek...no chyba, że wszystko bym zapijał jogurtem.



Dzięki, weźmiemy to pod uwagę. Sami bardzo lubimy ostre jedzonko, nie boimy się ostrości (no, może trochę ;) ). Sprawdzaliśmy jak parzy, chcieliśmy znać to uczucie ostrych sosów. Próbowaliśmy już kilku (np. Zemsty Luchadora w Guac'n'ole), a tutaj nadarzyła się okazja kilku naprawdę konkretnych. I tak, to raczej sprawdza się jako przyprawa a nie ketchup. Ale spróbować było trzeba :)
Avatar użytkownika
WKLitewski

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 11:27
Papryki:

Re: Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Postprzez Pinni3 » 12 lut 2016, o 20:20

Chłopaki dawno tu nie zagladalem a dziś tapatalk powiadomił o Waszym filmiku i jak dla mnie extra. Super edit, chłopaki spoko, sosy spoko (ultra death pokazuje zęby przy konsumpcji pestek które pływają). Klasa...czekam na więcej. Pozdrowienia z Wielkopolski

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
www.facebook.com/Pinni3
Avatar użytkownika
Pinni3

NOWY
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 10:25
Lokalizacja: Pyrlandia
Papryki:

Re: Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Postprzez Pinni3 » 12 lut 2016, o 20:23

Aha i sorki jeśli kogoś to zaboli...Ale testujcie tak jak uważacie że dla Was jest dobre. Ktoś potrzebuje redukować moc a inny już nie..Wielki szacunek ...ostrość w Polsce ograniczona jest do tabasco ...

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
www.facebook.com/Pinni3
Avatar użytkownika
Pinni3

NOWY
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 10:25
Lokalizacja: Pyrlandia
Papryki:

Re: Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Postprzez WKLitewski » 14 lut 2016, o 16:50

Testowaliśmy tyle ile uważaliśmy za rozsądne do testu, normalnie pijemy litrami ;)

Fajnie, że się Wam podobało, pokazuje to, że coś śmiesznego i przyjemnego udało nam się wykonać i motywuje nas do dalszej pracy. Też dziękujemy i pozdrawiamy...z Wielkopolski :)
Avatar użytkownika
WKLitewski

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 11:27
Papryki:

Re: Calafiornia - 5 Ekstremalnie Ostrych Sosów

Postprzez DomeZ » 26 lut 2016, o 22:08

Mnie ultra blair's robi dość konkretnie
-
Avatar użytkownika
DomeZ

ROZGADANY
 
Posty: 245
Images: 167
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 23:28
Lokalizacja: Września
Pochwały: 1
Papryki:


Powrót do Testy Chilihead-ów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron