Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia)

Zjadłeś paprykę a może sos. Nagrałeś to...
Pokaż się

Re: Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia

Postprzez Psyhe » 9 lip 2011, o 12:20

Ja jeszcze dodam że w naturze ludzkiej leży doświadczanie coraz to nowych emocji ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Psyhe

CHILIHEADMOD
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 1809
Images: 99
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:57
Lokalizacja: U królowej na kolanach
Pochwały: 6
Highscores: 3
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia

Postprzez hanka » 9 lip 2011, o 12:32

Justysia napisał(a):po chusteczkę żrecie to świństwo.
wyjdź, niegodna!

Czyżby starodawny model męskiej rywalizacji na pięści lub miecze zmienił się w nowoczesną walkę z papryką i ciągłym pokazywaniem "zobacz ku...jaki jestem twardy"?? To taka lekka dygresja z mojej strony.
pewnie właśnie ta męska rywalizacja mnie popchnęła do nakręcenia testu z MDR. tak, to musi być to! przedłużyłam sobie automatycznie swojego cyber członka o 5cm 8-)

tak serio to stan po spożyciu jest po prostu fajny. plus miłym uczuciem jest jak wiem, że pnę się coraz wyżej. to wciąga.
spróbuj sama
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia

Postprzez Justysia » 9 lip 2011, o 18:43

Co do odpowiedzi w/w od kolegi z Belgii- czy zdrowe? kwestionowałabym. Dużo ostrego to jeden z czynników ryzyka raka żołądka (i jest to udowodnione)...Fakt przyśpiesza metabolizm ale znajdź mi na to dowód o ile i na jak długo. Mozna sobie gdybać, poza tym jeść ostro a jeść coś co jest z natury niejadalne to różnica. Jako dodatek, jasne czemu nie. Każdy haj daje wydzielanie endorfin więc nic nowego, pozapierdalaj 10km lub więcej biegnąc to uwierz mi, że tych endorfin zwyczajowo nazywanych będziesz miał więcej w pytę brzydko mówiąc. Także podzielam zdanie o cyber członku. Belf urosłeś!;)

Nie kwestionuję tu wytrzymałości ani zapału co po niektórych filmodawców oczywiście! Dodaję tylko swoje 3 grosze do filmowej batalii.
I jeszcze jedno- czy wam to smakuje?bo mi się zdaje, ze przy takiej ostrości chyba nie czuć smaku.
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Re: Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia

Postprzez Belfegor » 9 lip 2011, o 18:49

Smakować smakuje ale ostre jak cholera :) Ja mówiłem westlandie są moje ulubione :D
Belfegor
 

Re: Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia

Postprzez Ludwik » 9 lip 2011, o 18:52

Ogólnie praktycznie każda papryczka chili jest 10x bardziej aromatyczna niż słodka papryka. Plus smak owoców tropikalnych, a nie jakaś tam gorycz! Przebiegłem niedawno 30km, 10 to codziennie biegałem przez 2 tyg. ale to nie to samo co kapsaicyna. To nie jest udowadnianie sobie kto jest twardszy, już bieganie mi bardziej pod ten temat podchodzi :D A z tym rakiem, to takie gdybanie jak z yerbą. Tylko yerba ponoć wywołuje też raka przełyku i jamy ustnej, a badali nałogowych palaczy i alkoholików, którzy piją yerbe. Więc sama widzisz jakie badania :) Każdy ma swoje zboczenia i odchyły, na tym forum śmiem twierdzić, że jest to uzależnienie od kapsaicyny :D:D
Avatar użytkownika
Ludwik

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 79
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 00:48
Lokalizacja: Stalowa Wola
Papryki:

Re: Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia

Postprzez eskafal » 17 lip 2011, o 13:29

Belf szacun wielki za teściora :D
Jeśli chodzi o świeże to ja mam zamiar zacząć od czekoladowego habanero a dopiero później wszamać jolkę. Suszone są jednak sporo słabsze od świeżych.
Justysia napisał(a): Dużo ostrego to jeden z czynników ryzyka raka żołądka (i jest to udowodnione)

Wklej coś na ten temat, bo niektórzy za ostre uważają pieprz i chrzan. Poza tym ja czytałem że kapsaicyna ma właściwości rakobójcze.
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Re: Belf Vierte Chilitest 2011 - Walka z Jolką (Bhut Jolokia

Postprzez Belfegor » 18 lip 2011, o 09:22

Ja wam powiem że wszystko co dobre szkodzi w duzych ilościach a my tonami tego nie jemy :D
Belfegor
 

Poprzednia strona

Powrót do Testy Chilihead-ów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości