(CP115) O co chodzi?

Nie wiesz co to za odmiana? Zapytaj.

(CP115) O co chodzi?

Postprzez Bim8er » 7 wrz 2017, o 15:46

Nasionka dostałem w gratisie jako CP115 RED... Jedną sadzonkę dałem kumplowi i mu wyrosło coś zupełnie innego, pytanie co. Wiadomo, że ma inne warunki niż ja i chyba niespecjalnie ją nawoził ale różnica jest spora... Pomyłkę swoją wykluczam o tyle, że moje pozostałe gatunki też do tego niepodobne... Trochę FGJ z kształtu ale na inny kolor się wybarwia.

Owoce z krzaka kumpla:
Obrazek

Obrazek

Owoce z mojego krzaka:
Obrazek
Avatar użytkownika
Bim8er

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 54
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 18:35
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Papryki: Chińczyki

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: (CP115) O co chodzi?

Postprzez solymr » 7 wrz 2017, o 17:10

Trinidad Douglah x Trinidad Scorpion Butch T czyli CP 115 ma czekoladowy kolor, nie czerwony, poza tym jest to niestabilna odmiana i w efekcie mogą pojawić się jagody odbiegające od pierwowzoru
Avatar użytkownika
solymr

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 602
Images: 222
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 11:38
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 20
Papryki: 7 pot Katie White F2,7 Pot Primo,Dorset Naga,Scotch Brain,Orange Bleeder

Re: (CP115) O co chodzi?

Postprzez Bim8er » 10 wrz 2017, o 10:54

Było opisane jako cp115 RED, czyli pewnie jakieś dalsze "pokolenie" które straciło niektóre cechy (np. kolor owoców). Czyli powinienem zmienić opis doniczki na "Jakiś skundlony chińczyk"?? Moc w każdym razie jest khmmm.. mocna <chili> .
Avatar użytkownika
Bim8er

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 54
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 18:35
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2
Papryki: Chińczyki


Powrót do Jaka to papryka ?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron