Miało być 7 pot Katie

Nie wiesz co to za odmiana? Zapytaj.

Miało być 7 pot Katie

Postprzez solymr » 22 sie 2017, o 07:45

Kształt nawet podobny, ale niestety nie kolor, bo 7 pot Katie (Naga Viper X 7 Pot Jonah) jest czerwone a tutaj mi się wybarwia na biało - na pewno jest to superhot, może ktoś ma jakieś sugestie co to może być? No i jeszcze te ogonki jak Reaper

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
solymr

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 602
Images: 222
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 11:38
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 20
Papryki: 7 pot Katie White F2,7 Pot Primo,Dorset Naga,Scotch Brain,Orange Bleeder

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Miało być 7 pot Katie

Postprzez Borys » 22 sie 2017, o 20:14

Naga Viper sama w sobie nie jest do końca ustabilizowana, więc wszelkie kolejne pokolenia z udziałem tej hybrydy powinny wręcz owocować w niespodzianki ;)
Rozbieżność kształtów przemawia raczej za tym, że zaszła gdzieś po drodze krzyżówka, możliwe że z white bhut jolokią.
O źródło nasion nie będę pytał... 8-)
Avatar użytkownika
Borys

ROZGADANY
 
Posty: 290
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:51
Lokalizacja: Masovia
Pochwały: 28
Papryki: 50 tys - 800 tys SHU

Re: Miało być 7 pot Katie

Postprzez solymr » 22 sie 2017, o 21:49

dzięki za info, poczytałem dalej i Naga Viper powstała z krzyżówki Naga Morich, Bhut Jolokia i Trinidad Scorpion - jeśli się przypatrzeć to kształtem przypomina TS a kolor, jak wspomniałeś może pochodzić od BJ White, no i jeszcze gładka powierzchnia inna, niż u TS i ten długi ogonek jak u Reapera.

Nasiona kupiłem w uk chili seeds

Edycja: 23.08.2017 08:33

Ha, napisałem na angielsko języcznym forum zapytanie o identyfikację i oto jaką otrzymałem odpowiedź
Wait, the Katie is half Viper? Finally, a reason to care about it!
That looks legit, aside from the colour, and I know that white Vipers have cropped up in the past so perhaps this actually is a Katie.

Skoro Katie jest w połowie Viper, a są przypadki, żę w przeszłości pojawiały się białe Vipery, to możliwe, że to nadal jest Katie, tyle że biała.

I teraz czy mogę moją odmianę nazwać 7 Pot Katie White? Ciekawe jak zachowa się w przyszłym roku, czy biały fenotyp się utrzyma, czy może wróci czerwony?
Avatar użytkownika
solymr

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 602
Images: 222
Dołączył(a): 5 maja 2016, o 11:38
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 20
Papryki: 7 pot Katie White F2,7 Pot Primo,Dorset Naga,Scotch Brain,Orange Bleeder

Re: Miało być 7 pot Katie

Postprzez LamsonXvZ21 » 17 wrz 2017, o 16:57

Narazie staraj sie ustabilizować i możesz ją sprzedawać na forum ;) :D
Avatar użytkownika
LamsonXvZ21

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 188
Images: 64
Dołączył(a): 28 gru 2015, o 17:14
Lokalizacja: Częstochowa i okolice
Pochwały: 3
Papryki: Superhoty ☢


Powrót do Jaka to papryka ?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron