Jaki to gatunek?

Nie wiesz co to za odmiana? Zapytaj.

Jaki to gatunek?

Postprzez GoorkA » 30 lip 2012, o 11:31

Witam!
W marcu zamówiłem na Allegro nasiona Explosive Ember. Wśród zamówionych nasion EE znalazło się także jedno innego gatunku, którego nie mogę zidentyfikować.
Zdjęcia załączam w albumie pod poniższym linkiem:
http://imageshack.us/g/600/20120722194407.jpg/
Na początku były one zielone, podczas gdy dojrzewały były fioletowe i obecnie zaczynają robić się czerwone. Kwiaty były białe. Wysokość około 60 cm. Rosną na balkonie.
z GoorkI dzięki za pomoc
Avatar użytkownika
GoorkA

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 cze 2012, o 11:10
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Jaki to gatunek?

Postprzez V3rtyX » 30 lip 2012, o 11:35

Moze jalapeno purple albo jakas krzyzowka.
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Re: Jaki to gatunek?

Postprzez sic » 30 lip 2012, o 12:56

jalapeno purple z tego co pamiętam bo miałem w zeszłym roku ma od początku fioletowe owoce i kwiatki też są fioletowe... więc raczej coś innego to jest
Avatar użytkownika
sic

CHILIHEAD TEAM
CHILIHEAD
 
Posty: 714
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 17:32
Lokalizacja: Silesia
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Jaki to gatunek?

Postprzez Piotrek_S » 30 lip 2012, o 13:12

sic napisał(a):jalapeno purple z tego co pamiętam bo miałem w zeszłym roku ma od początku fioletowe owoce i kwiatki też są fioletowe... więc raczej coś innego to jest


Nie koniecznie - moje też są zielone, niektóre lekko fioletowe i mają białe lub fioletowe kwiatki.
Avatar użytkownika
Piotrek_S

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 410
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 18:44
Lokalizacja: Łomianki
Papryki:


Powrót do Jaka to papryka ?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości