Wiadro, złącze u dołu, rura z podglądem poziomu wody - POMOC

Wiadro, złącze u dołu, rura z podglądem poziomu wody - POMOC

Postprzez okipol » 23 cze 2013, o 08:45

Witam,

Niedawno ruszył mój system hydroponiczny. Jednak o ile chciałem z nim ruszyć jak najszybciej, o tyle brakuje mi w nim podglądu poziomu wody. Chciałem to już wykonać wcześniej.
Problem tkwi w tym iż nie do końca wiem jak się nazywają potrzebne komponenty i gdzie je kupić... mimo iż widziałem je np: http://chilihead.pl/viewtopic.php?f=36&t=2083.
Chodzi docelowo o taką rurkę/wężyk (plus złącze z uszczelką pewnie) przy wiaderku Obrazek.

Pomoże ktoś z nazwami oraz miejscem zakupu?
Avatar użytkownika
okipol

NOWY
 
Posty: 34
Images: 38
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 20:30
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Wiadro, złącze u dołu, rura z podglądem poziomu wody - P

Postprzez Jamboo » 23 cze 2013, o 20:48

ja wszystkie elementy kupiłem w castoramie i obi, ale nie polecam Ci robić podglądu na zewnątrz doniczki, gdzie słońce będzie wpływać na jakość wody. . Najlepiej zrobić np. pływak w rurce, coś tego typu http://www.sklep.hydroponika.pl/HYDROPO ... _wody.html , albo po prostu gdzieś sobie taki kupić ;)
Avatar użytkownika
Jamboo

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 139
Images: 17
Dołączył(a): 9 maja 2011, o 22:13
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Papryki:

Re: Wiadro, złącze u dołu, rura z podglądem poziomu wody - P

Postprzez tomek1491 » 23 cze 2013, o 21:42

złączka to zapewne śrubunek z nakrętką dodatkową albo coś w tym rodzaju. jak pojdziesz do sklepu z tkaimi elementami to powiedzą Ci co masz kupić. Wężyk najlepszy to akwariowy sa najbardziej przezroczyste, do środka mozesz wrzucić jakiś koralik plastikowy unoszący się na wodzie
Avatar użytkownika
tomek1491

ROZGADANY
 
Posty: 218
Images: 17
Dołączył(a): 29 mar 2012, o 22:24
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 3
Highscores: 5
Papryki:

Re: Wiadro, złącze u dołu, rura z podglądem poziomu wody - P

Postprzez tybalt » 9 lip 2013, o 13:09

okipol napisał(a):Witam,

Niedawno ruszył mój system hydroponiczny. Jednak o ile chciałem z nim ruszyć jak najszybciej, o tyle brakuje mi w nim podglądu poziomu wody. Chciałem to już wykonać wcześniej.
Problem tkwi w tym iż nie do końca wiem jak się nazywają potrzebne komponenty i gdzie je kupić... mimo iż widziałem je np: http://chilihead.pl/viewtopic.php?f=36&t=2083.
Chodzi docelowo o taką rurkę/wężyk (plus złącze z uszczelką pewnie) przy wiaderku Obrazek.

Pomoże ktoś z nazwami oraz miejscem zakupu?


ten czarny wężyk to napowietrzanie?
Avatar użytkownika
tybalt

NOWY
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 20:58
Papryki: De Cayenne

Re: Wiadro, złącze u dołu, rura z podglądem poziomu wody - P

Postprzez CalviniClain12 » 1 gru 2013, o 18:45

Kurde podziwiam Was...ja to mam 2 lewe ręce do takich rzeczy ... :|
Avatar użytkownika
CalviniClain12

ŚWIEŻAK
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 16:09
Papryki:

Re: Wiadro, złącze u dołu, rura z podglądem poziomu wody - P

Postprzez tybalt » 17 kwi 2014, o 14:15

Trochę samozaparcie, trochę błędów i będziesz ZACHWYCONY :) Szczerze polecam! :)
Avatar użytkownika
tybalt

NOWY
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 20:58
Papryki: De Cayenne


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości