Szklarnia, tunel, kilka pytań.

Szklarnia, tunel, kilka pytań.

Postprzez kecuP » 13 mar 2017, o 17:33

Witam użytkowników <salut> To mój pierwszy post na forum. Dość długo je przeglądałem, posiłkowałeś się tym co jest ale w miarę połykania bakcyla wychodzi kilka pytań <study>
Finalnie bym chciał na pierwszy raz kupić tani, foliowy tunel 3x2 i przesadzić to co teraz powoli nabiera masy na parapecie do ogrodu.
Ale mam dwa dylematy, czy w takim tunelu można zostawić rośliny w doniczkach? Ew. Jak głęboka powinna być warstwa czarnoziemu by spokojnie je wsadzić do ziemi?

Dodatkowo, czy istnieje ryzyko przegrzania roślin jak zostaną na chwile bez nadzoru?
Czy tunel to więcej wymaganej wiedzy, skilla od normalnych doniczkowych upraw? Nieco się rozpędziłem z kiełkowaniem, nie pomieszcze tego w domu a wyrzucić nie ma opcji :)

Trochę pytań było ale taki urok świeżaka!

Pozdrawiam KECUP
kecuP

NOWY

Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Szklarnia, tunel, kilka pytań.

Postprzez Pi0tR » 16 mar 2017, o 17:00

Nie wiem do końca jak CI pomoc kolego ale mam ten sam problem ;D
zaczołem w tym roku w styczniu obecnie mam 200 krzaków i na poczatku maja tez bede chyba zmuszony wyrzucic je do tunelu

-- 16 mar 2017, o 18:09 --

Nie wiem do końca jak CI pomoc kolego ale mam ten sam problem ;D
zaczołem w tym roku w styczniu obecnie mam 200 krzaków i na poczatku maja tez bede chyba zmuszony wyrzucic je do tunelu
"Patrz na orła w koronie, mógł być cały czerwony
Jakby w połowie napełnił się krwią traconą przez naszych
Ciągle biały i dumny niech mocniej wbija te szpony."
Pi0tR

ROZKRĘCA SIĘ

Images: 47
Papryki:

Powrót do Szklarnia i tunel