Wymiana nasion Warszawa

Wymiana nasion Warszawa

Postprzez vendi » 15 kwi 2018, o 20:46

Hej . Chetnie wymienie nasiona mojej papryczki, na jakies inne nasionka chili, najchetniej jakies habanero bo bardzo wpadło mi w oko :) lub jakas inna papryczka ktora fajnie wyglada.
Jestem z Warszawy. Zapraszam do kontaktu i wymiany doświadczen również. Zalaczam foty mojej pieknosci odratowanej z odrzutów z zaprzyjaznionego warzywniaka - nie wiem jaka to odmiana.
Papryczka bardzo plenna i kwitnie caly rok przy dobrych warunkach czyli u mnie to przycinanie + 5W żarówka chinska do growu.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
vendi

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2018, o 20:27
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Wymiana nasion Warszawa

Postprzez Shade » 21 kwi 2018, o 22:38

vendi napisał(a):Hej . Chetnie wymienie nasiona mojej papryczki, na jakies inne nasionka chili, najchetniej jakies habanero bo bardzo wpadło mi w oko :) lub jakas inna papryczka ktora fajnie wyglada.
Jestem z Warszawy. Zapraszam do kontaktu i wymiany doświadczen również. Zalaczam foty mojej pieknosci odratowanej z odrzutów z zaprzyjaznionego warzywniaka - nie wiem jaka to odmiana.
Papryczka bardzo plenna i kwitnie caly rok przy dobrych warunkach czyli u mnie to przycinanie + 5W żarówka chinska do growu.
Cześć. Mam habanero yellow. Jaka to jest odmiana ?


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Shade

NOWY
 
Posty: 41
Images: 75
Dołączył(a): 21 kwi 2018, o 18:57
Papryki:


Powrót do Oddam, przyjmę, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron