wykiełkowana Carolina Reaper

wykiełkowana Carolina Reaper

Postprzez kosmo » 15 sty 2018, o 00:10

Mam klęskę urodzaju :) wykiełkowało mi za dużo nasion Carolina Reapera, także jak ktoś z Poznania i okolic chce sobie podjechać wieczorem i odebrac to niech do mnie napisze prywatną wiadomość. Na razie są 4 przesadzone do kubeczków do wydania i kilka w fazie wygrzebywania się z osłonek ziarenka.
Piotr
Avatar użytkownika
kosmo

NOWY
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 13:58
Papryki: habanero, scotch bonnet, piri-piri, lemon drop, buth jolokia, carolina reaper

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: wykiełkowana Carolina Reaper

Postprzez Biohazard Chilli » 15 sty 2018, o 15:27

mieszkasz w centrum czy na obrzeżach.
Biohazard Chilli

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 52
Dołączył(a): 1 kwi 2017, o 16:29
Papryki:

Re: wykiełkowana Carolina Reaper

Postprzez tomaszek » 15 sty 2018, o 16:25

kosmo napisał(a): Na razie są 4 przesadzone do kubeczków do wydania
Piotr

Te pierwsze zostaw sobie, będą to prawdopodobnie najsilniejsze rośliny i dadzą dobry plon,pozostałe to różnie bywa.Chili lubi selekcję.
tomaszek

SPONSOR
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 525
Images: 17
Dołączył(a): 26 sie 2012, o 09:49
Lokalizacja: mazowieckie
Pochwały: 47
Papryki: c.annum,c.chinense,c.baccatum.c.frutescens,frutescens itp... ;)

Re: wykiełkowana Carolina Reaper

Postprzez kosmo » 15 sty 2018, o 19:17

tomaszek napisał(a):
kosmo napisał(a): Na razie są 4 przesadzone do kubeczków do wydania
Piotr

Te pierwsze zostaw sobie, będą to prawdopodobnie najsilniejsze rośliny i dadzą dobry plon,pozostałe to różnie bywa.Chili lubi selekcję.


Te co zostawiam to już się od tygodnia smazą pod lampą, bo wylazly pierwsze ;) Więcej miejsca nie mam pod źródłem światła. Bez lampy nie ma u mnie szans na realne zbiory.
Avatar użytkownika
kosmo

NOWY
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 13:58
Papryki: habanero, scotch bonnet, piri-piri, lemon drop, buth jolokia, carolina reaper


Powrót do Oddam, przyjmę, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron