Przyjmę kupię sadzonki

Przyjmę kupię sadzonki

Postprzez a.marcin » 20 cze 2016, o 14:36

Witajcie :)

Jak że obudziłem się trochę późno tej wiosny z pomysłem małej uprawki czegoś ostrzejszego na ząb, może ktoś z Warszawy lub okolic ma za dużo krzaczków np. Joloki czerwonej lub też czerwonej Morugi Scorpion to chętnie przejmę/odkupię krzaczek lub dwa :).

Generalnie zawsze dostawałem na koniec sezonu trochę suszu i wystarczało na cały rok :) w tym roku jednak źródełko wyschło - po ostatnich, jak się dowiedziałem nieprzyjemnych testach Morugi kuzyn zaprzestał uprawy ostrych papryczek :( a dowiedziałem się w ostatni weekend - chyba najwyższy czas aby samemu coś wyhodować, jednak na zaczynanie od ziarenek trochę za późno :(.

Pozdrawiam,
Marcin
Avatar użytkownika
a.marcin

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 14:01
Lokalizacja: Wa-Wa
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Przyjmę kupię sadzonki

Postprzez Ananas » 20 cze 2016, o 14:49

Na allegro są.
Avatar użytkownika
Ananas

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 75
Images: 18
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 16:29
Papryki: Jalapeno

Re: Przyjmę kupię sadzonki

Postprzez a.marcin » 20 cze 2016, o 15:43

Tak, wiem - ale to jest jedna jedyna oferta papryki Bhut Jolokia Naga i nie wiadomo jakiego koloru - odpytałem sprzedawcę o szczegóły. Druga sprawa to trudno ocenić czy te sadzonki są czystą odmianą tej papryki - ten sprzedawca to raczej pasjonat bo nie prowadzi większego sklepu/firmy, nie ma strony "o mnie' więc ciężko ocenić co z tego wyrośnie :).
Avatar użytkownika
a.marcin

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 14:01
Lokalizacja: Wa-Wa
Papryki:

Re: Przyjmę kupię sadzonki

Postprzez ishi » 21 cze 2016, o 03:41

O tej porze większość siedzi już w gruncie albo w dużych donicach więc ciężko Ci będzie kupić sadzonki do własnej hodowli. Czekaj na sprzedaż owoców od forumowiczów.
Avatar użytkownika
ishi

ROZGADANY
 
Posty: 299
Images: 0
Dołączył(a): 5 mar 2014, o 14:43
Lokalizacja: Piaseczno/Szczecin
Pochwały: 11
Papryki:

Re: Przyjmę kupię sadzonki

Postprzez a.marcin » 24 cze 2016, o 08:31

Kupiłem te jedyne sadzonki Bhut Jolokia Red jakie były na Alledrogo [ciekawe czy na prawdę to jest Jolokia] - mają 10-15 cm, może zrobię fotorelację/growloga - będzie to uprawa doniczkowa/balkonowa/tarasowa - mam 7 sadzonek i rozdzielę je - kilka na wieś, kilka na balkon i jedna do kumpla :).
Avatar użytkownika
a.marcin

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 14:01
Lokalizacja: Wa-Wa
Papryki:


Powrót do Oddam, przyjmę, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości