Sadzonki Carolina/Bhut/Trinidad - Warszawa (nie wysyłam)

Sadzonki Carolina/Bhut/Trinidad - Warszawa (nie wysyłam)

Postprzez Majonez » 9 maja 2020, o 12:39

Dzień dobry,

Dopadła mnie klęska urodzaju. Do sprzedania mam 10 szt. sadzonek (chociaż to już właściwie całkiem spore rośliny):

Bhut Jolokia Red - 3szt.
Carolina Reaper - 3szt.
Trinidad Scorpion Moruga Red - 3 szt.
Nagalah - 1 szt.

Połowa, jak nie więcej, nadaje się już spokojnie do wysadzenia w donice/miejsce docelowe (słabiej ukorzenione będą gotowe za tydzień może dwa -nic im nie dolega po prostu zostały później przesadzone). Rośliny mają na oko 15-20 cm (od poziomu ziemi, nie z doniczką), pojawiają się już pierwsze pędy boczne. Rośliny w "doniczkach" ~1 l, nawożone od jakiegoś już czasu niewielkimi dawkami nawozów Peters Professional. Rośliny wstępnie zahartowane na bezpośrednim słońcu. Nie byłbym sobą jakbym ich nieco nie przypalił, niektóre liście noszą klasyczne ślady poparzenia, które nie mają na tym etapie rozwoju już żadnego wpływu na dalszy rozwój (możne je usunąć jak komuś zaburzają estetykę :) )

No i cena. Na forum widziałem oferty sprzedaży za ~12-15 zł. Wydaje mi się, że to dość sporo. Proponuję 5 zł od sztuki. Najlepiej jakby znalazł się jeden nabywca na całość. Odbiór osobisty na Ursynowie. Nie podejmuję się wysyłki ponieważ nie mam doświadczenia/nie ufam kurierom, że rośliny dojadą w całości/nie chce mi się z tym bawić. Poniżej kilka zdjęć roślin:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Sprzedaję bez skrzynki, jak trafi się chętny na całość postaram się coś dorzucić z mniejszych sadzonek, które są nieco w tyle ale nadal powinny się udać <thumright>
Avatar użytkownika
Majonez

ROZGADANY
 
Posty: 259
Images: 38
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 12:00
Pochwały: 7
Highscores: 6
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Sadzonki Carolina/Bhut/Trinidad - Warszawa (nie wysyłam)

Postprzez Majonez » 10 maja 2020, o 19:27

Na tą chwilę nieaktualne ponieważ znalazł się chętny, szczęśliwy nabywca. Jeśli transakcja dojdzie/nie dojdzie do skutku uaktualnię status.

-- 10 maja 2020, o 20:29 --

Majonez napisał(a):Na tę chwilę nieaktualne ponieważ znalazł się chętny, szczęśliwy nabywca. Jeśli transakcja dojdzie/nie dojdzie do skutku uaktualnię status.
Avatar użytkownika
Majonez

ROZGADANY
 
Posty: 259
Images: 38
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 12:00
Pochwały: 7
Highscores: 6
Papryki:

Re: Sadzonki Carolina/Bhut/Trinidad - Warszawa (nie wysyłam)

Postprzez Majonez » 12 maja 2020, o 15:09

Nieaktualne do czasu kolejnej klęski urodzaju. W razie czego będzie osobny wpis.
Avatar użytkownika
Majonez

ROZGADANY
 
Posty: 259
Images: 38
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 12:00
Pochwały: 7
Highscores: 6
Papryki:


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: integral i 3 gości