Domowe sosy, chipotle i suszone papryczki od #chilizgobim

Domowe sosy, chipotle i suszone papryczki od #chilizgobim

Postprzez gobi12 » 1 mar 2020, o 13:10

Hejka!

Robiłem ostatnio domowe ostre sosy i zrobiłem trochę za dużo jak na potrzeby własne i swoich znajomych. W związku z tym jeżeli ktoś byłby takim domowym bardzo ostrym sosem zainteresowany to mogę odsprzedać.

Robiłem 4 smaki:
1. Mango + ananas + Habanero Lemon + cynamon - ostrość oceniam na 5/10
2. Sos pomidorowo-ziołowy (90% mix ostrych papryczek, 10 % pomidory + zioła) - ostrość oceniam na 7,5/10
3. Mango + ananas + Habanero Yucatan White + laska wanilii - ostrość oceniam na 6/10
4. Very Hot Whisky BBQ Sauce + Chipotle (robiony w oparciu o paprykę Arrowhead i Trinidad Scorpion Red) - ostrość oceniam na 7/10

Sosy w buteleczkach 100 ml, długo gotowane i pasteryzowane.

Obrazek

Mam też dostępnych trochę domowego chipotle i suszonych papryk z tego sezonu w tym superhotów i swoje mieszanki, które stosuje jako przyprawy. Przesadziłem z suszeniem jesienią i teraz mogę odsprzedać trochę nadmiarowych, których nie będę w stanie przejeść do lata.

Cennik ze zdjęciami tutaj jest dostępny:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam na PW ;)
Avatar użytkownika
gobi12

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 55
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 05:14
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Domowe sosy, chipotle i suszone papryczki od #chilizgobi

Postprzez Majonez » 1 mar 2020, o 19:31

Po pierwsze to usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie dzięki za fotę bo właśnie się doszukałem, że "ta folia na butelkach sosów od Tao Tao" to się zwie kapturki termokurczliwe i nie jest to jakaś kosmiczna technologia ¯\_(ツ)_/¯

Pozdrawiam <salut>
Avatar użytkownika
Majonez

ROZGADANY
 
Posty: 259
Images: 38
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 12:00
Pochwały: 7
Highscores: 6
Papryki:


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości