Sprzedaz z domowej hodowli

Sprzedaz z domowej hodowli

Postprzez Galina555 » 2 lis 2017, o 18:59

Witam serdecznie,nie udzielam sie na forum lecz sledze codzienie watki.Papryke ostra uprawiam 2 sezon mysle ze z dobrym skutkiem bo i plony mam :oops: Ale do rzeczy z przyczyn nazwijmy ich losowych nie bede miala czasu ich przerobic na ostre sosy ktore do tej pory robilam odsprzedajac znajomym.Zerwalam dzis reszte dojrzalych jest tego ponad 5kg[scorpion 1,58 carolina 0,71 7 pot katie 0,72 scorpion cz.0,90 fatali 0,24 super hot beast 0,35 hab.czekol.0,60 scorpion moruga zolta 0,13w gratisie dorzucelemon dropa i cos jeszcze zalezy mi na sprzedazy calosci cena za wszystko 300zl.pozdr.acha posiadam takze juz przerobione na sosy w/w papryki 10zl za sloik ale to na pozniej jakby ktos byl zainterosowany.

-- 2 lis 2017, o 19:46 --

Galina555 napisał(a):Witam serdecznie,nie udzielam sie na forum lecz sledze codzienie watki.Papryke ostra uprawiam 2 sezon mysle ze z dobrym skutkiem bo i plony mam :oops: Ale do rzeczy z przyczyn nazwijmy ich losowych nie bede miala czasu ich przerobic na ostre sosy ktore do tej pory robilam odsprzedajac znajomym.Zerwalam dzis reszte dojrzalych jest tego ponad 5kg[scorpion 1,58 carolina 0,71 7 pot katie 0,72 scorpion cz.0,90 fatali 0,24 super hot beast 0,35 hab.czekol.0,60 scorpion moruga zolta 0,13w gratisie dorzucelemon dropa i cos jeszcze zalezy mi na sprzedazy calosci cena za wszystko 300zl.pozdr.acha posiadam takze juz przerobione na sosy w/w papryki 10zl za sloik ale to na pozniej jakby ktos byl zainterosowany.
Avatar użytkownika
Galina555

NOWY
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 sty 2017, o 09:40
Pochwały: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości