Papryka ostra odmiany cayenne sadzonki

Re: Papryka ostra odmiany cayenne sadzonki

Postprzez Kamil5 » 6 paź 2015, o 12:28

Chyba nie rozumiesz naszego przesłania :| Dział sprzedam jest dla osób który mają jakis staż na naszym forum.Teraz Bardzo dużo osób robi konto na forum wyłącznie w celu handlu <salut> To jest forum miłośników ostrych papryk i hodowców a nie handlowców :D A dział sprzedam służy nam do wyłącznie sprzedania nadwyżki (nasion,papryk) z sezonu :roll:

-- 6 paź 2015, o 12:29 --

Chyba nie rozumiesz naszego przesłania :| Dział sprzedam jest dla osób który mają jakis staż na naszym forum.Teraz Bardzo dużo osób robi konto na forum wyłącznie w celu handlu <salut> To jest forum miłośników ostrych papryk i hodowców a nie handlowców :D A dział sprzedam służy nam do wyłącznie sprzedania nadwyżki (nasion,papryk) z sezonu :roll:
Avatar użytkownika
Kamil5

NOWY
 
Posty: 44
Images: 6
Dołączył(a): 7 lip 2015, o 12:22
Lokalizacja: Grybów/woj.małopolskie
Papryki: Habanero Gold,Piri Piri,Carolina Reaper,Jamiacan Hot Yellow,Lemon Drop,Aribibi

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Papryka ostra odmiany cayenne sadzonki

Postprzez studiobonsaiart » 6 paź 2015, o 12:48

Cytat kolegi kammil5 ( A dział sprzedam służy nam do wyłącznie sprzedania nadwyżki (nasion,papryk) z sezonu :roll:) Więc tak jak napisałem mam nadwyzke w postaci 15 sadzonek i nie widze w tym nic złego.
Avatar użytkownika
studiobonsaiart

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Images: 1
Dołączył(a): 5 paź 2015, o 14:44
Lokalizacja: Bytom
Papryki: ok

Re: Papryka ostra odmiany cayenne sadzonki

Postprzez Salami24 » 6 paź 2015, o 17:18

Ja uważam że wszyscy którzy wystawili na sprzedaż nie koniecznie są oszustami, lecz ja wolę wszystkich lekko uprzedzić, a raczej ostrzec, że nigdy nie wiadomo, a potem szukać wiatru w polu, masz odbiór osobisty, nawet mieszkasz niedaleko mnie, więc zastanowię się jak będę miał chwilkę czy nie wpaść do Ciebie i zrecenzować innym, wtedy myślę że nie będzie problemu, ponieważ będziesz sprawdzony chociaż trochę. Nie chcę żebyś odbierał moje słowa jako obelgę, po prostu w dzisiejszych czasach lepiej uważać ;)
Avatar użytkownika
Salami24

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 106
Images: 45
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 17:29
Lokalizacja: Laryszów k.Tarnowskich Gór
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Papryka ostra odmiany cayenne sadzonki

Postprzez studiobonsaiart » 6 paź 2015, o 17:32

Tak mieszkam w Bytomiu .Oczywiście zapraszam jak najbardziej do odbioru osobistego. I zapraszam na moje Tajskie chili :) <chili>
Avatar użytkownika
studiobonsaiart

ŚWIEŻAK
 
Posty: 5
Images: 1
Dołączył(a): 5 paź 2015, o 14:44
Lokalizacja: Bytom
Papryki: ok

Re: Papryka ostra odmiany cayenne sadzonki

Postprzez Polishteam » 6 paź 2015, o 18:55

Prosiłbym o mniej komentarzy (jak to jest napisane w regulaminie) a zgłaszanie uwag opcją zgłoś post z opisem.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości