Sprzedam ostre i najostrzejsze

Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez Malgorzata601 » 4 paź 2015, o 07:07

Witam!

Posiadam sporo odmian papryk ostrych, sprzedaję je mixie lub te najostrzejsze osobno. Zajmuję się ich uprawą i sprzedażą od kilku lat. Owoce są w większości zrywane z krzaczków dopiero po złożeniu zamówienia, tuż przed wysyłką.
Dostępne są:
- habanero chocolate - 30 zł/kg (około 100 szt. papryk w kg), dostępne około 10 kg

- habanero red - 30zł/kg (około 150 szt. papryk w kg), dostępne około 5 kg

- Trinidad scorpion yellow - 70 zł/kg (około 110 szt. papryk w kg) - dostępne około 5 kg

-Trinidad scorpion red - 70zł/kg - dostępne około 5 kg


- mix - 20zł/kg - dostępne około 30 kg

- caroline reaper - znajduje się w księdze rekordów Guinessa jako najostrzejsza na świecie! <chili> <chili> - 100zł/kg (około 105 szt. papryk w kg) - dostępne około 5 kg

- bishop/ zvonek - 25 zł/ kg, dostępne około 5 kg

Z racji tego, iż owoce są zrywane na świeżo, podane ilości są wyłącznie orientacyjne.

Wysyłam zgodnie z cennikiem poczty polskiej (do 4 kg paczka priorytetowa - 16,60 zł lub kurier - 20 zł).
Minimalne zamówienie - 1 kg, mogą być łączone różne odmiany.

<chili> <chili>
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam <salut>
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Malgorzata601

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 paź 2015, o 16:46
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez pafcioo » 4 paź 2015, o 07:57

A jakie papryczki będą w mixie?
Avatar użytkownika
pafcioo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 18:30
Lokalizacja: Zamość
Papryki:

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez raytheon » 4 paź 2015, o 08:24

Droga Małgorzato,
zauważam, że wyskoczyłaś tutaj jak Filip z konopii,
to Twój pierwszy post, jak widzę,
napisałaś, że uprawiasz chili od wielu lat, ciekawe, że wcześniej Cię nie widziałem...
gdybyś była tak łaskawa i pokazała swoją plantację, to byłbym zobowiązany, w końcu napisałaś, że zrywasz je przed dostawą,
w przeciwnym razie, niestety, pomyślę sobie, że jesteś jakimś meteorem, który w chwili zapału rozgrzeje się do czerwoności, a później po wejściu w atmosferę, zgaśnie...
Carolina Reaper nie jest najostrzejsza, a Twoje ceny są z kosmosu, żeby utrzymać tą stylistykę...
Pozdrawiam
Ray
Avatar użytkownika
raytheon

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 69
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 19:11
Papryki:

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez ishi » 4 paź 2015, o 09:01

Też jestem zdania, żeby P. Małgorzata dodała więcej zdjęć i proponuje przyszłych nabywców żeby dołożyli te 5zł i wybrali sposób zapłaty za pobraniem.
Avatar użytkownika
ishi

ROZGADANY
 
Posty: 299
Images: 0
Dołączył(a): 5 mar 2014, o 14:43
Lokalizacja: Piaseczno/Szczecin
Pochwały: 11
Papryki:

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez Salami24 » 4 paź 2015, o 10:15

Karolcia za 100zł/kg :shock: trochę wysoka cena jak na ceny np. futrzaqa u którego kupiłem ją w mixie za 20zł/0,5kg <salut> <chili>

A tak w zasadzie jaka jest najostrzejsza na dzień dzisiejszy? :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
Salami24

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 106
Images: 45
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 17:29
Lokalizacja: Laryszów k.Tarnowskich Gór
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez Malgorzata601 » 4 paź 2015, o 12:44

witam!

W mixie znajdują się losowo zestawione różne odmiany papryk, m.in. diavolo lingua, piri piri, habanero chocolate, , etna, cayenne, hungarian, jolokia bhut, czuszka, habanero orange, chili, pepperoni, habanero red, jalapeno, jamaican hot, JOLOKIA, CAROLINE REAPER itp.


Owszem, jestem początkująca na forum, nie znam wszystkich zasad, dlatego proszę mnie na bieżąco informować, jeśli robię coś nie tak ;)

Jeśli chodzi o dodawanie więcej zdjęć, to chyba mam zbyt dobry aparat - a zdjęcia są zbyt duże ;) spróbuję je dodać, ale jeśli ktoś chce więcej - proszę o zostawienie adresu mailowego - na pewno tam je wyślę.


Papryki są uprawiane w gospodarstwie moich rodziców od wielu lat, jednak nie zajmowałam się nigdy sprzedażą na forach - to forum zostało mi polecone przez jednego z klientów. Na co dzień dostarczamy je do sklepów, jak również można sprawdzić opinie na Allegro - tam również sprzedaję, ale chyba nie można tutaj wklejać linków jeśli dobrze zrozumiałam regulamin ;)

Jeśli chodzi o najostrzejszą paprykę - caroline reaper, to nasiona sprowadzałam w ubiegłym roku jako najostrzejszą - jeśli coś się w tym roku zmieniło, to będę wdzięczna za doinformowanie mnie - jak pewnie większość osób jesteśmy ciekawi i chcemy być na bieżącą.


Cóż, dla niektórych to ceny z kosmosu, dla innych nie - to jest wątek związany ze sprzedażą, nie jest obligatoryjne, że ktoś musi kupić. Ceny są różne w zależności od ostrości papryk, nie ma przymusu kupowania u mnie jeśli wolą Państwo kupić gdzie indziej.


Jeśli macie Państwo inne pytania, to zapraszam ;)

-- 4 paź 2015, o 12:48 --

Salami24 napisał(a):Karolcia za 100zł/kg :shock: trochę wysoka cena jak na ceny np. futrzaqa u którego kupiłem ją w mixie za 20zł/0,5kg <salut> <chili>

A tak w zasadzie jaka jest najostrzejsza na dzień dzisiejszy? :)





W moim mixie również te papryki się znajdują. Podana cena to cena za tylko i wyłącznie najostrzejszą caroline reaper, czyli około 105 owoców. W mixie jest ich natomiast kilka ;)

-- 4 paź 2015, o 12:56 --

raytheon napisał(a):Droga Małgorzato,
zauważam, że wyskoczyłaś tutaj jak Filip z konopii,
to Twój pierwszy post, jak widzę,
napisałaś, że uprawiasz chili od wielu lat, ciekawe, że wcześniej Cię nie widziałem...
gdybyś była tak łaskawa i pokazała swoją plantację, to byłbym zobowiązany, w końcu napisałaś, że zrywasz je przed dostawą,
w przeciwnym razie, niestety, pomyślę sobie, że jesteś jakimś meteorem, który w chwili zapału rozgrzeje się do czerwoności, a później po wejściu w atmosferę, zgaśnie...
Carolina Reaper nie jest najostrzejsza, a Twoje ceny są z kosmosu, żeby utrzymać tą stylistykę...
Pozdrawiam
Ray




Ray, podaj swój adres mailowy, otrzymasz tak upragnione przez Ciebie fotografie....
Avatar użytkownika
Malgorzata601

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 paź 2015, o 16:46
Papryki:

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez mih000 » 4 paź 2015, o 13:07

Zasady są takie, że trzeba wkleić foty na forum. To nie jest portal ogłoszeniowy, tylko nasz fyrtel gdzie grupa znajomych wymienia się poglądami, nasionami i czasem owocami tego hobby. Okazjonalnie się też sprzedaje nadwyżkę plonów, ale coś czuję, że Twoim podejściem możesz nieco nas zirytować...
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez mm77 » 4 paź 2015, o 13:07

Reklamiarze wszędzie reklamiarze :)
Avatar użytkownika
mm77

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Images: 19
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 19:25
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 3
Papryki:

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez Malgorzata601 » 4 paź 2015, o 13:21

hmmm.... zajrzałam na forum głównie w celach informacyjnych i sprzedażowych.

chyba po to jest dział sprzedaż. Jeśli nie ma zainteresowania, to po co w ogóle ktoś odpisuje??? Po prostu wątek umrze śmiercią naturalną ;)


Jak podkreślam, pierwszy raz korzystam z forum i prosiłam o informowanie mnie jak to wszystko wygląda. Jednak widzę, że głównie pojawiają się tutaj hmmm jeszcze nie złośliwości, ale nie nazwałabym tego normalną wymianą postów....

Zadaję więc tylko pytanie, jeśli aktualnie nie jest najostrzejszą caroline reaper to jaka jest?
Avatar użytkownika
Malgorzata601

NOWY
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 paź 2015, o 16:46
Papryki:

Re: Sprzedam ostre i najostrzejsze

Postprzez mih000 » 4 paź 2015, o 13:28

Są mieszańce, które nie mają jeszcze ugruntowanej powtarzalności w hodowli, te odmiany są bardziej ostre od CR. Jednak prawdę mówiąc obecnie hodowane rzekome CR nie są tak ostre jak z nasion Stanowych, bo często są to już kundle które mają bardzo podobny wygląd. W domowych warunkach i częstej wymianie nasion między ludźmi, bardzo trudna utrzymać jednolitość gatunku.
Co do sprzedaży to wstaw fotki, to nie problem chyba...?
Pokaż jak to wszystko wygląda u Ciebie, jak rośnie i gdzie i na pewno nikt nie będzie najeżdżał bez powodu.
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Następna strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości