[S] Nasiona - Bulgarian Carrot i kilka innych odmian

[S] Nasiona - Bulgarian Carrot i kilka innych odmian

Postprzez Vazhyl » 7 mar 2015, o 18:34

Oprócz nasion niezidentyfikowanych ostrych papryk z Macedonii (wątek viewtopic.php?f=31&t=3865) mam na sprzedaż nasiona następujących odmian ostrej papryki: Thai Chili, Cayenne Red, Cherry (Pimento), Bulgarian Carrot, Bishop's Crown i coś podobnego do Praire Fire.
Oprócz tego odmiana ozdobna, łagodna: Poupilla/Sparkler (przynajmniej bardzo podobna), a ponadto Petit Marseillais.
Wszystkie z ubiegłorocznej własnej uprawy parapetowo-balkonowej.
Jeśli chodzi o przynależność do konkretnej odmiany, na sto procent jestem pewien Bułgarskiej Marchewki i Petit Marseillais, pozostałe opieram na informacji od kolegi, od którego dostałem sadzonki :) W każdym razie - wyglądają zgodnie z tym, co widać w materiałach źródłowych :)
Sprzedaż to brzmi dumnie, ale za 20 nasionek chciałbym symboliczną złotówkę, oczywiście plus koszty wysyłki.
Do tego za drugą złotówkę mogę dołożyć mieszankę 20 nasion z ostrych czerwonych papryk, nie zidentyfikowanych odmian, niektóre marketowe, niektóre otrzymane jako sadzonki, ale bez opisu.
Avatar użytkownika
Vazhyl

NOWY
 
Posty: 26
Dołączył(a): 7 mar 2015, o 15:33
Lokalizacja: Lublin
Papryki: Ostro: Jolki i Skorpiony.

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości