Niestety nic nie możemy sprzedać-kupić-wymienić się bo system nas zniszczył a taka wyborna była to przygoda ale nie poddajemy się i coś tam sadzimy pod karabinami i nikt z tym nic nie robi a będzie na pewno jeszcze gorzej. Pozdrawiam pozytywnie zakręconych.