Mój pierwszy growbox

Mój pierwszy growbox

Postprzez shangrila993 » 22 mar 2017, o 18:24

witam jestem świeży na tym forum dopiero założyłem konto i chce opisać swój pierwszy growbox i prosiłbym o odpowiedz czy jest wszystko ok .

-łącze szczelnie 3 kartony o wymiarach trzech palet dostawczych o wysokosci 110 cm
-zakupiłem balot styropianu o grubości 2 cm każdy z osobna owijam folią aluminiowa świecąca strona na zewnątrz
- okładam połączone kartony takimi płytami styropianowymi podłge sufit i sciany
-mocuje 5 żarówek ledowych o świetle 6000 K 10w (tu mam pytanie czy to wystarczy?) oraz na zwiekszenie temperatury w growboxsie dwie lampy grzewcze 125 W 230V długosc fali 1,2-1,4 um
(tu pytanie czy nie spale roslinek czy moze to zamało na taki duzy growbox)
-na doł montuje wentylatory ktore wywiwaja powietrze na zewenatrz natomiast po przeciwnej stronie montuje wentylatory na gorze ktore wpuszczaja powietrze do srodka (tu pytanie czy po jednej i drugiej stronie wystarczy po dwa wentylatory toaletowe ) i do tego montuje na kazdym wentylatorze montuje eske z kolnaek z czarnej pcv-ki zzeby nie uciekało swiatło na zewnatrz

poprawcie prosze jezeli cos pomyliłem ;)
z gory dzieki ;)
Avatar użytkownika
shangrila993

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 mar 2017, o 16:43
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Growbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości