moj skromny growbox

Re: moj skromny growbox

Postprzez sosna_18 » 18 paź 2013, o 16:10

Wlasnie tak mialo byc o czym pisalem wczesniej czyli na poczatek siewki na pietrze a potem jak podrosna to na podloge.Dzieki za sugestie,mam w domu wiatraczek komuterowy wiec sie go tam wmontuje a co do koca na podlodze to na poczatek go nie dalem ale gdy zrobilem przymiarke z nim to wydawalo mi sie ze swiatlo lepiej sie rozprasza poza tym to akurat zajelo mi 2 minuty by go przykleic na dno wiec zaden dodatkowy wysilek.Co do wiatraczka to jezeli dobrze kombinuje to powinien byc blirzej podlogi,nie?mowa oczywiscie o wiatraku ktory bedzie "wtlaczac" powietrze
Avatar użytkownika
sosna_18

NOWY
 
Posty: 48
Images: 7
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 18:38
Lokalizacja: Pomiechówek
Papryki: yellow cayenne,bolivian rainbow,capsicum samba

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: moj skromny growbox

Postprzez wlodizw » 18 paź 2013, o 18:44

Każdy ma różne opcje. Ja zamontowałem "in" przy samych lampach aby ciepło lamp rozpitalał po boxie i zdało to egzamin w tym sezonie. Od kompa mam wiatrak 15cm średnicy i pod zasilacz 1A go podpiąłem. Zdawał egzamin bez problemu. Termometr leżał na ziemi i 27-29*C wskazywał.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: moj skromny growbox

Postprzez sosna_18 » 19 paź 2013, o 09:17

Kurde,to idealna temperature osiagnoles.A masz wiatraczek odprowadzajacy czy tylko ten?bo nie wiem czy gdybym montowal wiatrak to tez odprowadzajacy jest niezbedny a jak tak to gdzie go umiescic
Avatar użytkownika
sosna_18

NOWY
 
Posty: 48
Images: 7
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 18:38
Lokalizacja: Pomiechówek
Papryki: yellow cayenne,bolivian rainbow,capsicum samba

Re: moj skromny growbox

Postprzez wlodizw » 19 paź 2013, o 09:24

Ja mam tylko jeden - "in". Pod samymi lampami zamontowany. "out" już mi się nie chciało, bo było ok a jak jest spoko to po co przekombinowywać?

wiatrak.jpg

Te załamania na kocu powstały jak śrubami dokręciłem wiatrak do plecków ale co tam, nie przeszkadza to przecież :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: moj skromny growbox

Postprzez mm77 » 30 gru 2013, o 12:14

Ładny ten box :D może też coś zmajstruje na ten sezon :)
Avatar użytkownika
mm77

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Images: 19
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 19:25
Lokalizacja: Sosnowiec
Pochwały: 3
Papryki:

Re: moj skromny growbox

Postprzez sylcia » 24 sty 2014, o 13:07

Powiedzcie mi proszę czy kształt żarówki ma znaczenie? W sensie czy lepsza jest prosta długa czy spirala. Pytanie 2: lepiej żeby wisiały czy były umocowane równolegle do sufitu? I czy to nie jest przypadkiem kwestia gustu i wielkości boxa, że jak niewysoki jest to lepiej równolegle je dać żeby wisząca żarówka przestrzeni nie zajmowała? ;]

Przejrzałam boxowe wątki i wiem, że różnie jest to wykonywane
Avatar użytkownika
sylcia

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 80
Images: 5
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 10:11
Papryki: Habanero White, Habanero Red, Thai Chili, Cuban Black, Aji Lemon, E.Ember

Poprzednia strona

Powrót do Growbox

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości