Koszulki z chili

Newsy z kraju i ze świata

Re: Koszulki z chili

Postprzez 4ndrew » 21 paź 2012, o 00:09

ja nie lubie zadnych stikersow , na roznych forach bywalem i samochodowych i innych i zawsze sie krzywo patrzyli ze naklejek nie ma ...

moim zdaniem sam pomysl ok , ktos chce niech sobie przykleja , ktos nie chce to po co ;)
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Koszulki z chili

Postprzez wlodizw » 21 paź 2012, o 06:03

MPED napisał(a):Siema na wsytepie sorki bo mam dobrze pelne buty wiec wybacie, bede staraly sie pisac w maire ok.

Co do kubka z jakimis drukami nanosinami wbitami, z byla partnerka robilismy sobie kubeczki w USTKA z dobre 6 lat temu zdjecie gosci robal i ciagle kuban zmywarce do dnia dzis jest widoczne znikme zdjecie wiec uwazam ze na tamten czas 20 zl na 6 lat bo nie wiecej za kuban to nie jest duzo.Niechce mi sie licyc mnozyc bo mam festy siedziec :) Poprawa to juyro :P

Przechodac do zerzy Rozmawialem z Plischteanm i Syndim w ostatecznej rozowiem. Wpadlem na taki poslym lepik sokiuje :

a mianowicie chodzi mi o Wpadlem na taki pomysl chyba ze juz bylo na forum. Mianowicie niewiem gdzie to umiescic u nas na forum Nowy temat chodzi mi o LOGO z FB zeby puscic cos takiego do druku i kazdy kto ma auto by soobie dziabnol takiego stickera gdzies tam na karoseryjke na drodze bysmy siebie poznali :) i zawsze swoj ze swoim mogl by pogadac na trasce....

Ze tak pwiem droe Koleani Pani Kolegy Paniowie Jak wy sie zapatrujeucie na taki pomysl?????????????????

Ja yajako podjedynczy user uwazam zey jo jest dobra,Opcja.Swoj SWojego py poznalaaa= na dorda <chili>

Z gory przepraszayam za BLEDA jutro poprawie.Obiecuje I'am promise


Ja pier..., wesoły tekst. Przez niego przemawia ze dwa i pół promila :lol:
A co do samej treści - Syndi już kiedyś poruszał taki temat. Pomysł jest dobry. Ja ze swojej strony uważam, że logo forum, które znajduje się u góry strony jest lepsze. Tym bardziej, że jest tam adres, który dodatkowo reklamuje i zaprasza. Jeśli uważasz, że jest za dużo kolorów i za dużo kaski wyjdzie na folię do oklejenia, zawsze możesz sobie zrobić B/W
logo_1.jpg

A co do zakładania tematu odnośnie przedsięwzięcia to po co? Nie zmusisz userów do przymusowego oklejenia auta. Jeśli Ty chcesz to pisz do Syndiego. On wyśle Ci plik logo zrobiony w Corelu. Przy powiększaniu nie traci na jakości, więc będziesz mógł sobie z foli wyciąć sticker nawet na most czy okręt ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Koszulki z chili

Postprzez MPED » 21 paź 2012, o 13:26

Siema c(_) <chili> Wlodi no troche przezemnie przemawialo %% :D zaraz to edytuje :P

Wlodi niemam w zamiarze kogos zmuszac do przyklejania sobie stickera na auto bo ja tak chce komus moze sie wydawac. NIE NIE

Zrobili bysmy liste kto by byl chetny na sticka to 1 primo

2primo - wtedy by sie zebraly tege jeno glowy ktore byly by zainteresowane 3primo bysmy skupili sie wtedy nad pomyslami loga stickera az wkoncu po dlugich naradach 4 primo przy wodce i herbacie wybrali bysmy ostateczna wersje ktora by byla do druku.

Jak bylo by nas wiecej chetnych wtedy mozna by to ruszyc. Tak mnie sie wydaje teraz na wpelni trzezwo :) :lol:

Niemam tu zadnej opcji przymuszania kogo kolwiek odrazu mowie. Ktos chetny zmotoryzowany jest na taki pomysl?? Handsy w gore ;)
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Koszulki z chili

Postprzez Oui » 20 lut 2013, o 18:39

jak większość inicjatyw wątek umarł, więc postanowiłem sam się zabrać za koszulki. Będę zamawiać koszulki z grafiką, którą sam zrobiłem. Jeśli jest ktoś zainteresowany to priv, jak nie to nie marudzić. ; )
Wzór:
bhut01.jpg
nextchili.jpg
habanero.jpg

Koszt 50zł + przesyłka (koperta + list polecony ok.7zł)

Jeśli ktoś chce inny kolor koszulki albo inny podpis np. keep calm and drink mdi - to też się da.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Koszulki z chili

Postprzez wlodizw » 20 lut 2013, o 20:47

"keep calm and plant chili" było by ciekawe jak dla mnie. nie wiem tylko czy dobrze gramatycznie napisałem. nie znam murzyńskiego. może ktoś kto dobrze zna ten język by się wypowiedział. taka sentencja by mi pasowała bardziej niż ta o której na PW Ci pisałem.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Koszulki z chili

Postprzez hanka » 27 lut 2013, o 12:26

napisz coś więcej o koszulkach.
da się na babskiej? jakie sa dostępne kolory? jaka gramatura? jaki model?
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Re: Koszulki z chili

Postprzez morg » 7 mar 2013, o 00:51

A ja chętnie przykleję logo forum na swoim Lamborghini.
m.
Avatar użytkownika
morg

NOWY
 
Posty: 36
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 22:05
Lokalizacja: Rzeszów
Papryki: Black Hungarian, Aribibi Gussano, Goronong, Numex Twilight, Cayenne ..

Re: Koszulki z chili

Postprzez wlodizw » 3 kwi 2013, o 22:35

Oui, wiesz już coś?
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: Koszulki z chili

Postprzez Pablot » 5 sie 2013, o 15:08

Temat chyba upadł. Projekt nie wydaje się zbyt trudny do zrobienia, więc może przy odrobinie wolnego czasu postaram się coś zakombinować. Robił ktoś już koszulki? Komu zlecaliście wykonanie?
"Tylko idiota ma porządek. Geniusz potrafi zapanować nad chaosem." (Albert Einstein) (ʘ‿ʘ)
Growlog
Avatar użytkownika
Pablot

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 90
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 23:20
Lokalizacja: 0-22
Pochwały: 1
Papryki: Lemon Drop, Gusto Purple, Apache, Explosive Ember, Bishop Crown

Re: Koszulki z chili

Postprzez heartless » 5 sie 2013, o 19:59

Jakoś umknął mi ten wątek. :(
Nie obiecuję ale może mój znajomy mógłby wykonać takowe. Wypytam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
heartless

ROZGADANY
 
Posty: 218
Dołączył(a): 17 sty 2012, o 15:41
Papryki:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości