HYBRYDY OD EDA CURIE

Newsy z kraju i ze świata

HYBRYDY OD EDA CURIE

Postprzez tomaszek » 5 wrz 2016, o 21:01

W tym sezonie miałem możliwość uprawiania bądź pośrednio uczestniczenia w uprawie kilku hybryd z "Puckerbutt" czyli od Eda Curie(tego od Caroliny),nasiona zamawialiśmy w październiku,ktoś nam w Stanach przepakowywał bo z tym ich logo na kopercie pewnie ugrzęzły by na cle.Okazało się że nie spakowali HP22B (na czym najbardziej nam zależało)ale bez problemu Ed dosłał.
Oprócz tej odmiany dotarły zamieszczone poniżej,teraz już owocują i zamieszczam zdjęcia:
1. CP 358 - Apocalypse Red
Miała być jak w nazwie czerwona,jeden krzak sypnął żółtymi drugi pomarańczowymi jagodami,odmiana b. lenna,cały czas produkują owoce,nie podaje się z krzyżówki jakich odmian powstała ale te rzuty mogą sugerować według mnie Fatali bo to ona występuje w kolorze żółtym-podstawowym,kształt poprawny,aromat fajny nie natarczywy,przyjemny tak jak w pozostałych odmianach chociaż to odmiany ciemne.
ObrazekObrazek

2.CP 288 - Black Bhutlah SLP F2 no u mnie już w F3,
selekcjonowane pewnie przez kilka lat jagody Black Bhutlah,dwa krzaki dały rzuty czerwonych owoców(foto) pozostałe b.fajnie owocują,wiadomo superhot o świetnym smaku,lubię wszystkie te czekoladki,pomimo że czasami mnie nokautują;)
Mega plenny.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
3. CP 115 - Trinidad Douglah x Trinidad Scorpion Butch T
Ponownie aromat wyważony naprawdę superowy (jak dla mnie),utrzymuje się bardzo długo w ustach,niestety jest to najostrzejsza odmiana jaką kiedykolwiek jadłem,niespodziewanie bardzo mnie sponiewierała,jest szybsza od Caroliny i mojego szczura:) jestem pod bardzo wielkim jej wrażeniem.
ObrazekObrazek
Tak przy okazji fotki Caroliny z krzaka u kolegi który rzucił takie owoce:
ObrazekObrazek

Pochwały przyznane za post: 4
tomaszek

SPONSOR
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 525
Images: 17
Dołączył(a): 26 sie 2012, o 09:49
Lokalizacja: mazowieckie
Pochwały: 47
Papryki: c.annum,c.chinense,c.baccatum.c.frutescens,frutescens itp... ;)

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Nowości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości