Habanero Katie

Newsy z kraju i ze świata

Re: Habanero Katie

Postprzez mih000 » 21 sie 2016, o 18:42

tomaszek napisał(a):
mih000 napisał(a):Do mnie na wieś niestety wszystkie trzy odmiany dotarły dopiero w piątek, jakby po drodze jeszcze zaliczyły piekarnik :/ paczka cała ofuflana sokami i niestety zawartość zepsuta (smród), jedynie moc poczułem na rękach jak odpakowałem paczkę i potem potarłem oko ;)
ale dzięki

W takim razie na wieś nie wysyłamy bo jest za gorąco,Tobie wysyłam trochę suszu.
AmiLoseQ99 napisał(a):Mam pytanie.Czy ta Carolina Reaper Chocolate to krzyżówka Carolina Reaper X Primo Chocolate?

Wiedziałem że padnie to pytanie ;) , na jednym z ok.130-tu krzaków Caroliny był rzut brązowych jagód,wiadomo niezbyt stabilna odmiana.Kupione u Eda Curie Apocalipsa pomimo że w 7-mym pokoleniu rzuciła mi żółte i pomarańczowe owoce ale Ed mówi że to właśnie wiąże się z niestabilnością,był pod wrażeniem wielkości wyhodowanych owoców u nas w Polsce.


Tej ja właśnie się zastanawiam czy moje Caroliny nie pozostaną na kolorze pomarańczowym bo niektóre juz w tym stanie wiszą z 3tyg i tylko zielone się zmieniają na orange...to byłoby ciekawe
Avatar użytkownika
mih000

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1049
Images: 256
Dołączył(a): 24 lut 2014, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 41
Papryki: Głównie superhoty :)

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Habanero Katie

Postprzez tomaszek » 21 sie 2016, o 19:51

Pomarańczowy rzut mieliśmy w zeszłym roku ale niestety w ferworze walki nasiona gdzieś się zapodziały i nie sprawdziliśmy czy powtórzyła by tę cechę,raczej mało prawdopodobne.
tomaszek

SPONSOR
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 525
Images: 17
Dołączył(a): 26 sie 2012, o 09:49
Lokalizacja: mazowieckie
Pochwały: 47
Papryki: c.annum,c.chinense,c.baccatum.c.frutescens,frutescens itp... ;)

Re: Habanero Katie

Postprzez wuergie93 » 25 sie 2016, o 15:40

https://youtu.be/rjVypwu2Pjo

miejsce się skończyło i się filmik cały nie nagrał a jeszcze dobre drugie tyle paliło niemiłosiernie

Dzięki Tomek !
Avatar użytkownika
wuergie93

NOWY
 
Posty: 48
Images: 0
Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 20:37
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Papryki: uwielbiam

Poprzednia strona

Powrót do Nowości

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości