Zwiędłe liście - papryczka umiera! Pomocy! :)

Leczenie, zapobieganie

Re: Zwiędłe liście - papryczka umiera! Pomocy! :)

Postprzez Justysia » 28 cze 2012, o 23:46

Zrób tak jak pisze G-1, podpisuje się pod tym. Przesadzając paprykę w suchą ziemię szybciej "zabierzesz" nadmiar wody (logiczne), jeśli to przelanie to się pośpiesz bo korzenie jej gniją. Miałam tak kilka razy bo mam tendencje do przelewania. Zerwij też owoce, kwiatki, niepotrzbna enegria na nie idzie teraz...z nawozami to nie hulaj bo to raczej nie to. Nie ubijaj ziemi mocno, ma być przewiew, najlepiej doniczka plastikowa nawet taka tandetna produkcyjna- ale ma duże dziurki i dołu. Powodzenia, może jeszcze coś z niej będzie. Asahi nie zaszkodzi dolistnie. Po przesadzeniu lekko zwilż ziemie (spytaj domowników czy ktoś ci nie "zajął" się nieświadomie i nie przelał krzaka).
Avatar użytkownika
Justysia

CHILIHEAD
 
Posty: 844
Images: 1
Dołączył(a): 12 cze 2011, o 13:31
Lokalizacja: Moje miasto ŁDZ
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Zwiędłe liście - papryczka umiera! Pomocy! :)

Postprzez ekiero92 » 29 cze 2012, o 00:55

Dzięki Wam wszystkim za pomoc! Na pewno przydadzą mi się zebrane informacje. Przekaże je koledze i na pewno dojdziemy do tego jaka była najbardziej prawdopodobna przyczyna.
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Choroby roślin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości