Sadzonki- okolice Łowicza lub kurier

Sadzonki- okolice Łowicza lub kurier

Postprzez Sevar » 6 kwi 2017, o 21:28

O starcie w tym sezonie pomyślałem zbyt późno.. Kupiłem okazyjnie stelaż pod folie(leniwy jestem, wiem- mogłem sam zrobić, ale..) i okazuje się, że nie mam co pod nią trzymać. Jeżeli nie znajdę pomocy na tym forum, jedynie co mi pozostanie, to wstawić w foliaka leżak i cieszyć się latem w każdy kwietniowy, słoneczny dzień. Jeżeli ktoś będzie chętny odsprzedać nadmiar sadzonek i wymęczy się z zorganizowaniem kuriera, zapłacę z góry bez targowania- oczywiście przy ofertach graniczących z rozsądkiem.
Co mnie interesuje:
- wszystkie odmiany ostre- od zwykłej Rokity, po Carolina Reaper
- papryki słodkie o ciekawych kolorach i kształtach
- pomidory kolorowe- żółte, czarne, o ciekawym smaku- bardzo słodkie
Proszę o oferty od osób, które mają już na tym forum zaufanie użytkowników i wyrobioną "markę". Nie mam ochoty ryzykować z osobami nieznanymi społeczności. Wiem, że sam nie posiadam wielu postów, ale wysyłając pieniądze ponoszę całe ryzyko transakcji.
Avatar użytkownika
Sevar

NOWY
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:58
Lokalizacja: Łowicz
Papryki: Bishop's Crown
Cayenne Thick
Cayenne Yellow
EE
Chili Cherry
Mirasol Yellow

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Sadzonki- okolice Łowicza lub kurier

Postprzez Cliff Karton » 8 kwi 2017, o 16:19

Najpierw udaj się na lokalny bazar, bez problemu kupisz sadzonki pomidorów i papryk ;)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
Cliff Karton

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 161
Images: 0
Dołączył(a): 31 sty 2016, o 15:20
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Pochwały: 2
Papryki: NN- 2015


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron