Nawóż , koks, dopalacze,...

Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez MPED » 15 sty 2016, o 12:41

Siemanko lorbasy <salut> <chili>

Nie znalazlem nigdzie na forum,czy ktoś kupuje czy sprzedaje. Wiec otwieram nowy temat. Jesli takowy się znajduje, poprosze o info i usuniecie tego. Dokładniej poszukuje dwóch nawozów na ten sezon takich jak : PETERS oraz Foliar Feeda. Ktore sa bardzo dobre.
Ostatnio edytowano 15 sty 2016, o 13:20 przez MPED, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez Turtle » 15 sty 2016, o 12:45

Jakieś Petersy są w małych porcjach na alledrogo.
Foliara nie widzę i jakby ktoś zamawiał większą paczkę tej firmy do podziału to ja się piszę na 100g
Avatar użytkownika
Turtle

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 458
Images: 2
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:21
Lokalizacja: Pomorskie
Pochwały: 2
Papryki:


Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez MPED » 15 sty 2016, o 15:44

Jak zawsze pomocny jest Sierra :D

Podziekować teraz pytanie kto by sie pisal na wieksza ilosc . Poczekamy moze bedzie wiecej ludzi :)

Dziekoweczka Sierra <chili> <salut> <thumright>
Avatar użytkownika
MPED

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 498
Images: 186
Dołączył(a): 24 wrz 2012, o 21:18
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 4
Papryki:

Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez JaroBot » 15 sty 2016, o 20:14

Witam. Mam pytanie co jest takiego dobrego w tym nawozie? Z tego co znalazłem na stronie producenta to skład standardowy podobne można znaleźć w Intermagu i innych firmach. Pytam poważnie i nie chce by to było potraktowane jako jakiś atak czy coś podobnego.
Avatar użytkownika
JaroBot

NOWY
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 lut 2014, o 19:36
Papryki:

Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez Fallen » 15 sty 2016, o 20:31

Witam nie chce zakładać innego tematu o nawozie.Używał ktoś nawozu Kristanol?Jak tak to proszę o opinie na jego temat
Avatar użytkownika
Fallen

NOWY
 
Posty: 34
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:15
Lokalizacja: Tczew
Papryki: Jalapeno Piri-Pri 7 Pot Brain Strain

Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez mdab » 15 sty 2016, o 22:50

Jeżeli chodzi o Kristalon, a nie Kristanol, to ja używam od kilku sezonów. W zasadzie to korzystam z trzech: zielonego, czerwonego i pomarańczowego (kolejno na wzrost, kwitnienie i owocowanie). W początkowej fazie wzrostu do zielonego dodaje jeszcze Fostar. Używam tych nawozów do truskawek, papryki, pomidorów i dyni. Kupuje kartonowe opakowania 3kg w których są trzy woreczki każdy po 1kg. Ciekawostka jest to, że nawozy zawierają chyba jakieś barwniki gdyż po dodaniu do wody nadają jej kolor taki jak w nazwie nawozu (wcześniej używałem innych nawozów między innymi Ferti Agro i takiego czegoś nie zaobserwowałem). Co do opinii to nie wiem co mógłbym napisać, nawóz jak nawóz (w stosunku do innych które stosowałem to nie widzę różnic, wie kupuje ten ze względu na cenę i dostępność).
Avatar użytkownika
mdab

SPONSOR
ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 131
Images: 120
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 16:44
Lokalizacja: Podkarpacie (pow. jasielski)
Pochwały: 2
Papryki: Słodkie, ostre, w sumie około 25-30 gatunków...

Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez Fallen » 16 sty 2016, o 11:51

mdab napisał(a):Jeżeli chodzi o Kristalon, a nie Kristanol, to ja używam od kilku sezonów. W zasadzie to korzystam z trzech: zielonego, czerwonego i pomarańczowego (kolejno na wzrost, kwitnienie i owocowanie). W początkowej fazie wzrostu do zielonego dodaje jeszcze Fostar. Używam tych nawozów do truskawek, papryki, pomidorów i dyni. Kupuje kartonowe opakowania 3kg w których są trzy woreczki każdy po 1kg. Ciekawostka jest to, że nawozy zawierają chyba jakieś barwniki gdyż po dodaniu do wody nadają jej kolor taki jak w nazwie nawozu (wcześniej używałem innych nawozów między innymi Ferti Agro i takiego czegoś nie zaobserwowałem). Co do opinii to nie wiem co mógłbym napisać, nawóz jak nawóz (w stosunku do innych które stosowałem to nie widzę różnic, wie kupuje ten ze względu na cenę i dostępność).


Własnie o niego mi chodziło :D
na allegro sa tylko po 3 kg sprzedawane ,troche duzo jak dla mnie :( Do tej pory uzywałem Substrala Magiczna Siła do pomidorów,chcialem spróbowac czegos innego w tym sezonie:)
Avatar użytkownika
Fallen

NOWY
 
Posty: 34
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:15
Lokalizacja: Tczew
Papryki: Jalapeno Piri-Pri 7 Pot Brain Strain

Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez dorota514 » 16 sty 2016, o 12:11

Nie ma mniejszych opakowań, są tylko 3kg i 25kg. Ewentualnie możesz kupić z kimś na pół czy jak tam Ci pasuje.
Avatar użytkownika
dorota514

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 121
Images: 143
Dołączył(a): 19 paź 2013, o 21:07
Lokalizacja: pomorskie
Pochwały: 2
Papryki:

Re: Nawóż , koks, dopalacze,...

Postprzez Borys » 19 sty 2016, o 17:31

Fallen napisał(a): Do tej pory uzywałem Substrala Magiczna Siła do pomidorów,chcialem spróbowac czegos innego w tym sezonie:)

dorota514 napisał(a):Nie ma mniejszych opakowań, są tylko 3kg i 25kg. Ewentualnie możesz kupić z kimś na pół czy jak tam Ci pasuje.


Hmm... a czy nie jest tak, że SUBSTRAL to jest właśnie wydanie nawozów SCOTTS w małych gabarytach po 200-300g w charakterze bardziej komercyjnym i dostępnym?

W zeszłym sezonie stosowałem dwa nawozy, na kwitnienie i zawiązywanie owoców oraz opryskowo wapniowy na owoce:

SUBSTRAL Magiczna siła "Burza kwiatów nawóz do pelargonii" 10+30+20 (2) (= SCOTTS Blossom Booster ?)
SUBSTRAL Magiczna siła "Interwencyjny nawóz do owoców i warzyw" 11+05+19 (2-9) (= SCOTTS Agroleaf wapniowy ?)

Na etykiecie Substrala z tyłu widnieje logo SCOTTS, a skoro wprowadzenie dodatkowej linii technologicznej jest mniej opłacalne, może to dokładnie te same nawozy ?
Avatar użytkownika
Borys

ROZGADANY
 
Posty: 290
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:51
Lokalizacja: Masovia
Pochwały: 28
Papryki: 50 tys - 800 tys SHU

Następna strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości