nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Kupiłeś, zawiodłeś się, wart jest uwagi, napisz swoją opinię

nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez beerciik » 2 lis 2011, o 15:34

Witam, proszę użytkowników tego forum o napisanie opinii na temat jakości nasion kupowanych ode mnie w celu przedstawienia i pomocy w podjęciu decyzji innym niezdecydowanym kupującym tego czy u mnie warto kupić czy nie.
Proszę pominąć to że zna się mnie ileś tam czasu, to że jestem tu moderatorem i nie pytać w tym temacie kiedy będą nasiona [jeśli już tak bardzo potrzebna wiedza to za dzień góra 2-3 dni się dowiecie].
Póki co proszę o wystawienie opinii na temat wyłącznie: jakości nasion, tego czy warto kupić czy nie, zastrzeżenia itp.
Link do tego tematu umieszczę sobie na aukcjach więc proszę o nie zaśmiecanie tematu :)
P.S. nie trzeba pisać tak oficjalnie jak ja, ale też bez wulgaryzmów :D
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez Belfegor » 2 lis 2011, o 16:03

Mimo, że nie zakupiłem od Bercika nasionek to z relacji jakie słyszałem od osób uprawiających papryczki na tym i innym forum, które popada w zapomnienie polecam wam jego nasionka i chętnie sam zakupię.
Belfegor
 

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez Polishteam » 2 lis 2011, o 16:23

Kupowałem od Beerciika, już kilka razy i się nie zawiodłem
Zgodność odmiany z tym co zamówiłem - 100%
Kiełkowanie - 90% (Była by większa, ale nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić optymalne warunki dla danej odmiany podczas kiełkowania)

Osobiście Polecam <thumright>
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez Mike B. » 2 lis 2011, o 16:49

Ja też szczerze polecam - zgodność odmiany całkowita - kiełkowanie bardzo dobre - bardziej wymagające odmiany kiełkowały troszkę gorzej(nie wszystkie nasiona)
Jeszcze raz polecam
Avatar użytkownika
Mike B.

CHILIHEAD TEAM
NOWY
 
Posty: 47
Images: 13
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Highscores: 1
Papryki:

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez Dano_bks » 2 lis 2011, o 16:51

Jak Najbardziej, z czystym sercem mogę polecić beerciik'a każdej osobie, towar ktory sprzedaje 100 zgodny ;)
nasiona kiełkują jak ta lala;)
"Pokój ludziom dobrej woli, ludziom złej woli wojna"
"uważaj co mówisz, bo dzieciak słucha,
to dla niego ma być droga a nie muka"
Avatar użytkownika
Dano_bks

CHILIHEAD TEAM
ROZGADANY
 
Posty: 246
Images: 8
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 09:19
Lokalizacja: Ełk
Papryki:

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez karlos » 2 lis 2011, o 19:07

O beerciik i jego "produktach" można by napisać wiele, ale przechodząc do tematu nasion.
W kończącym się sezonie miałem okazje zakupić kilka odmian od naszego kolegi i jestem w pełni zadowolony.
Łatwe w uprawie odmiany takie jak Jalapeno kiełkowały wręcz celująco w przedziale 80-100% na próbie 10 nasion!!!
Bardziej wymajające papryki miały już nieco gorszy procent, ale ciągle przekraczał on 50-60% więc nie jest źle.
Wszystko oczywiście w 100% pokrywa się z zamówieniem. Myślę, że jest to najistotniejszy element. Dlaczego? Bo w dzisiejszych czasach na allegro nie ma co liczyć na opis zgodny z tym co dostaniemy. Z Bhut jolokia rośnie nam Habanero white itp to wszystko jest standardem.

Dlatego też beerciik jest dla mnie w 200% najbardziej rzetelnym chiliheadem oferującym na prawdę ciekawe nasiona. Nic tylko POLECAĆ :)
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez Sargento Garcia » 2 lis 2011, o 22:29

Kupowałem od Beercika nasiona jeden raz - jeśli dobrze pamiętam wykiełkowało 98%
Polecam go jako wspaniałego fachowca i doradcy w kwestii nasion i papryk (owoce kupowałem już dwa razy i jestem BARDZO zadowolony)
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez Radek87 » 2 lis 2011, o 23:37

Kupowałem od Bercika nasiona,sadzonki i papryki i jestem bardzo zadowolony ! towar zawsze zgodny z opisem. Przed pierwszym zakupem nasion na Allegro miałem upatrzonych kilku sprzedawców ale już po otrzymaniu pierwszej przesyłki od Bercika zrezygnowałem z innych ofert i postanowiłem zaopatrywać się już tylko u Niego ;) + zawsze można liczyć na jakąś poradę itp. Gorąco POLECAM !
Avatar użytkownika
Radek87

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 53
Images: 5
Dołączył(a): 29 cze 2011, o 23:42
Lokalizacja: Toruń
Highscores: 2
Papryki:

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez miziol » 22 lis 2011, o 20:29

Zamówiłem nasiona od Beerciika. Wczoraj zostały wysłane i .... dzisiaj dostałem koperte z nasionami. Wszystko się zgadza i jest OK. Wysyłka co prawda się trochę przedłużyła, ale w ramach rekompensaty dostałem gratis nasiona dwóch gatunków. POLECAM !
"Lepiej walczyć za coś, niż żyć bez celu" Generał George S. Patton
"Nie można ustępować przed siłą; nie można ustępować przed pozornie silniejszym wrogiem" Winston Churchill
Avatar użytkownika
miziol

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 425
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 20:10
Lokalizacja: Mysłowice
Papryki:

Re: nasiona od beerciik [forum]/karas11 [allegro]

Postprzez Robcyk » 22 lis 2011, o 20:34

Zamówiłem od Beerciika nasionka papryk i pomidorków i dziś dostałem przesyłkę <salut> Dobrze zapakowana koreta z bąbelkami. To będzie moja pierwsza przygoda z uprawa papryczek i mam nadzieję że nie ostatnia. Dzięki Beerciik :)
Avatar użytkownika
Robcyk

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 478
Dołączył(a): 9 paź 2011, o 18:56
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 3
Papryki:

Następna strona

Powrót do Sklepy ogrodnicze i nie tylko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości