[OSTRZEGAM] DomowaUprawa.Pl

Kupiłeś, zawiodłeś się, wart jest uwagi, napisz swoją opinię

[OSTRZEGAM] DomowaUprawa.Pl

Postprzez Saruman » 10 gru 2013, o 16:06

Kupowałem z sklepu domowauprawa.pl - stanowczo odradzam.
Zamawiałem box nawozów, parę doniczek i tester ph, zaznaczyłem, że bardzo mi się śpieszy - zapłaciłem w czwartek... i tu zaczyna się historia.

Otrzymałem w sumie 3 paczki, 3 dni czekałem na odbiór i oddanie kurierowi paczki - musiałem być w domu od 10 do 17!!!.
Trzy razy wysyłali mi inną zawartość, pierwsza paczka przyszła w środę, pełna brudnych śmieci. Potem w czwartek druga, nie to, potem szef sam wysłał. I co?
Hmm w zapląbowanym boxie brakowało boostera-ukorzeniacza (wartość samodzielna ok 60zł) - niby otrzymałem gratisy, wykonałem z 15 telefonów. I co dalej?
Nic, na dzień dzisiejszy nie otrzymałem tego co zamówiłem. Ostatnią przesyłkę kurier, przerzucił przez 2m płot, bez mojego podpisu. A co szanowni państwo?
Całość ciągnie się ze 5 tygodni, ostatnie 3 to było wysyłanie zdjęć paczki i wnętrza, zaś ostatnio odpisują mi, że bez protokołu uszkodzenia to nic się nie da zrobić, gdy
kuriera nawet nie widziałem - pytałem jak mam taki protokół w tej sytuacji uzyskać - cisza. (Opiekuje się osobą niepełnosprawną i nie mam zbyt wiele czasu na załatwianie takich spraw). Wyszedł pat. Mam gratisy brak zamówionego towaru, wartość roboczo godzin poświęconych przekroczyła wartość paczki, opóźnienia omal nie zmarnowały mi papryk, nerwów sporo, i generalnie nie było warto.

Odradzam.
Avatar użytkownika
Saruman

NOWY
 
Posty: 20
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 00:48
Papryki: Habanero Chocolate :)

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: [OSTRZEGAM] DomowaUprawa.Pl

Postprzez karlos » 11 gru 2013, o 07:15

Dzięki za info, na pewno się przyda
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Re: [OSTRZEGAM] DomowaUprawa.Pl

Postprzez aldorn » 11 gru 2013, o 21:32

Z tego co piszesz to miałeś pecha nie tylko z serwisem ale i z kurierami. Trzeba by zadzwonić do centrali kurierskiej, tylko co powiedzieć? Skarga na kuriera? Może ktoś będzie miał jakiś pomysł jak tu pomóc.
Co do samego sprzedawcy to ... ech...
Avatar użytkownika
aldorn

ROZGADANY
 
Posty: 282
Images: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, o 13:39
Lokalizacja: Nysa
Papryki:

Re: [OSTRZEGAM] DomowaUprawa.Pl

Postprzez flexum » 10 mar 2014, o 14:52

Zarejestrowałem się specjalnie, żeby odpowiedzieć na ten topic, bo się z nim nie zgadzam, uprawiam w systemie hydro od jakiegoś już czasu 2-3 lata, i korzystam z tego sklepu i jeszcze paru, jakoś u mnie wszystko się zgadza.
Avatar użytkownika
flexum

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 14:46
Papryki: Ost.re

Re: [OSTRZEGAM] DomowaUprawa.Pl

Postprzez Kali » 10 mar 2014, o 14:59

flexum napisał(a):Zarejestrowałem się specjalnie, żeby odpowiedzieć na ten topic, bo się z nim nie zgadzam, uprawiam w systemie hydro od jakiegoś już czasu 2-3 lata, i korzystam z tego sklepu i jeszcze paru, jakoś u mnie wszystko się zgadza.


a co to ma do tego tematu? przecież to że Tobie się zgadza nie oznacza że autorowi się zgadzało. Skoro sklep(internetowy) w kulki leci to trzeba o tym mówić by inni użytkownicy mieli na uwadze jak postępują. a historia z kurierem też przednia szczególnie z przerzucaniem paczki...
Avatar użytkownika
Kali

ROZGADANY
 
Posty: 266
Images: 112
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 15:09
Lokalizacja: Gorlice
Pochwały: 2
Papryki: Jalapeno Smolder i inne...

Re: [OSTRZEGAM] DomowaUprawa.Pl

Postprzez grabtzky » 10 mar 2014, o 15:40

Kilkukrotnie zamawiałem w tym sklepie i pomimo braku jednego produktu w przesyłce jeden raz nie było więcej problemów. Brakujący produkt oczywiście mi dosłano razem z gratisami w ramach przeprosin. Co do kurierów to osobna kwestia, też straciłem sporo nerwów dzięki dpd i ups przy innych okazjach. :/

I po co zakładać dwa konta - nie ładnie (flexum). BAN za multikonto - regulamin pkt.6 /PT
Avatar użytkownika
grabtzky

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 15:31
Papryki:


Powrót do Sklepy ogrodnicze i nie tylko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości