ajijoe z thehotpepper.com

Kupiłeś, zawiodłeś się, wart jest uwagi, napisz swoją opinię

ajijoe z thehotpepper.com

Postprzez V3rtyX » 13 lut 2013, o 22:24

Po krotkiej rozmowie z ajijoe dostalem liste odmian ktorcyh nasiona posiada i zakupilem ponad 30 odmian za smieszna sume 36$ czyli 1 dolar za paczke nasion+kilka dolarow na koperte bombelkowa i przesylke ze stanow. Nasiona dostalem po 10 dniach, wszystko super zapakowane+2 darmowe odmiany mimo i tak smiesznej ceny. Niektore odmiany oprocz nasion zawieraly suszone papryki m.in. infinity
Nasiona wyladowaly na wacikowym inkubatorze i ze zdziwieniem zauwazylem 90-100% kielkowalnosc(oprocz ivory habanero ale ja zawsze mam pecha do bialych habanek). Biorac pod uwage smieszna cene i bonusy jestem naprawde pozytywnie zaskoczony. Jest to szanowany user wiec to nie sa belle z supermarketu. Poza tym widze roznice w kolorze kielkow i wielkosci i wszystko sie zgadza. No ale facet jest gleboko wierzacy wiec nie powinno mnie to dziwic.

Ocena:10/10

Obrazek
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: ajijoe z thehotpepper.com

Postprzez Czitos » 13 lut 2013, o 23:42

Moze wrzucisz ta liste, jak by ktos sie zastanawial nad nasionami?
Avatar użytkownika
Czitos

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 176
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: ajijoe z thehotpepper.com

Postprzez V3rtyX » 14 lut 2013, o 00:22

Nie mam jej juz. Jak ktos chce to wystarczy wyslac pw do niego i jezeli ma nasiona to powinien wyslac liste. A i dobrze miec paypala zeby mu wyslc zielone :)
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:


Powrót do Sklepy ogrodnicze i nie tylko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości