edoniczki.pl

Kupiłeś, zawiodłeś się, wart jest uwagi, napisz swoją opinię

edoniczki.pl

Postprzez Mike B. » 16 maja 2011, o 20:46

Tutaj zamawiałem doniczki kwadratowe tyle że trzeba zamówić w większych ilościach jeśli chodzi o doniczki - ja zamówiłem 10 x 5,7L za ok. 20 zł czyli 2 zł za sztukę co nie jest specjalnie drogie a doniczki dobrej jakości - + oczywiście koszty wysyłki ale też nie są tragiczne za doniczki było chyba 10 zł ale jak się weźmie coś jeszcze to się bardzo opłaca według mnie. Dobry kontakt i mają naprawdę duży wybór różnych rzeczy do uprawy etc. Dodatkowo dla zainteresowanych uprawą w pierścieniach mają doniczki spinane - minus że trzeba wziąć 100 szt. ale wtedy wychodzi ok. 60 gr za sztukę
Avatar użytkownika
Mike B.

CHILIHEAD TEAM
NOWY
 
Posty: 47
Images: 13
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: edoniczki.pl

Postprzez mesjaszsongo » 5 wrz 2012, o 16:30

UWAGA:
Nie polecam tej strony ani tego sprzedawcy. Nie dośc ze to oszust to jeszcze gra na zwloke z klijentami i ma ich totalnie gdzies. Ja zamawiałem u niego 2 razy za pierwszym razem paczka przyszła prawie cała tzn 2 doniczki były pekniete ale jakos to zniosłem bo przynajmniej nawozy nie były uszkodzone i nie zalały niczego. Za drugim razem czekałem za przesyłkja ponad miesiac, sprzedawca w ogole nie odbierał telefonów ani nie odpisywał na smsy miał mnie gdzies gdy juz łaskawie odebrał telefon tłumaczył sie tym iż wyjechał a paczka ktora wysłał wrociła spowrotem do niego(sciema na maxa podejzewam ze brakowało czegos w magazynie bo jak sie później okazało to dostałem troche inna paczke niz ta za która zapłaciłem:D) gdy juz paczka przyszła to cała była zalana nawozami. heh 2 butelki z 3 były uszkodzone(chociaz zamawiałem 4, 5l nawozu do iglaków znikneło), lepy na muchy zalane 2 doniczki pękniete(standard). Ten koles jest smieszny w ogole nie dba o to jak sa zapakowane rzeczy jak i o to ze potencjalny klijent płaci za to kase i to nie małą. Cały czas próbuje odzyskac stracony pieniadz walcze juz ponad 4miechy (smiech na sali) Zamówiłem towar za cos około 180zł zapłaciłem kurierowi cos kolo 160-165 czyli 15-20zł taniej ale nie dostałem 5l nawozu i zamiast srodka bi 400 100ml dostałem 50ml.
Odradzam wam zakupów na www.edoniczki.pl a jak juz chcecie zaryzykowac bo ceny ma atrakcyjne to kupujcie u niego przez allegro bezpieczniejsze zakupy i strach sprzedawcy przed negatywami. Dla mnie to zwykły oszust i naciągacz. Mam nadzieje ze ten koles to przeczyta i zobaczy ze nie opłaca sie tak pogrywac z klijentami bo ludzie potrafią sie odwdzieczyc. Dla mnie ten sklepik jak sprzedawca jest spalony i jestem pewien ze wiecej tam niczego nie kupie. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mesjaszsongo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 16:08
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez ekiero92 » 17 wrz 2012, o 10:28

A ja miałem zamiar kupić u Niego doniczki 5,7l na 2013...
Na szczęście ma konto na allegro, więc tak jak mówisz - będzie obawa przed negatywami i może wszystko dojdzie w całości.
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez G_R » 17 wrz 2012, o 10:39

Zrobiłem już u niego kilka zakupów. Raz przesyłka kurierska, potem sam odbierałem (firma jest we Wrocławiu). Żadnych zastrzeżeń co do ilości i jakości jak też i czasu dostawy.
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
Avatar użytkownika
G_R

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 480
Images: 0
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 10:58
Lokalizacja: 8 minut na południe od Wrocławia
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez ekiero92 » 17 wrz 2012, o 10:41

Prosto ze strony czy przez allegro?
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez G_R » 17 wrz 2012, o 10:46

prosto ze strony.
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
Avatar użytkownika
G_R

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 480
Images: 0
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 10:58
Lokalizacja: 8 minut na południe od Wrocławia
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez mesjaszsongo » 18 wrz 2012, o 09:54

wiec albo miales farta albo jestes sprzedawca z edoniczki który sie podszywa pod potencjalnego nabywce. P.S jeżeli jestes sprzedawca to milo by bylo jak bys w koncu odpisał do mnie i poinformował co z ta sprawa o odzyskanie pieniedzy od GLSów. Na prawde ten sklep to wielka lipa jeżeli chodzi o kontakt i zapakowanie towarów. Uważajcie i kupujcie na allegro bo mija juz ktorys miesiac a jak czekam za zwrotem pieniedzy lub wymiana za zniszczone towary...
Avatar użytkownika
mesjaszsongo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 16:08
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez ekiero92 » 18 wrz 2012, o 10:32

Gdyby G_R był sprzedawcą, to już dawno założyłby wątek odnośnie tego sklepu a On jedynie się wypowiedział.
To że Tobie z Nimi nie poszło, nie oznacza że każdy będzie miał podobne problemy.
Nawet na allegro zdarzają się sprzedawcy mający po 20 tysięcy pozytywnych komentarzy, z czego mają np. 5 negatywnych których treść potwierdza, że sprzedawca zwleka z wysłaniem towaru, nie odpowiada na maile itd... Może po prostu Ty byłeś jednym z nielicznych a może ten sprzedawca jest oszustem.
Póki co jest 2:1
2 osoby polecają, jedna odradza. Prawdopodobnie będę kupował u tego sprzedawcy (przez allegro) i jeżeli dojdzie do skutku, wystawię tutaj opinię.
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez G_R » 18 wrz 2012, o 10:55

mesjaszsongo napisał(a):wiec albo miales farta albo jestes sprzedawca z edoniczki który sie podszywa pod potencjalnego nabywce. P.S jeżeli jestes sprzedawca to milo by bylo jak bys w koncu odpisał do mnie i poinformował co z ta sprawa o odzyskanie pieniedzy od GLSów. Na prawde ten sklep to wielka lipa jeżeli chodzi o kontakt i zapakowanie towarów. Uważajcie i kupujcie na allegro bo mija juz ktorys miesiac a jak czekam za zwrotem pieniedzy lub wymiana za zniszczone towary...

A ten pan w białym fartuchu to fryzjer <salut>

-- 18 wrz 2012, o 12:05 --

Dla potwierdzenia moja historia zamówień.

Numer zamówienia: 1889 Status zamówienia: Zamówienie przyjęte
Data zamówienia: 17 wrzesień 2012
Wysłane do: G_R Produkty: 1
Wartość zamówienia: *** zł

Numer zamówienia: 1729 Status zamówienia: Zamówione towary wysłane
Data zamówienia: 12 lipiec 2012
Wysłane do: G_R Produkty: 2
Wartość zamówienia: *** zł

Numer zamówienia: 1266 Status zamówienia: Zamówione towary wysłane
Data zamówienia: 22 marzec 2012
Wysłane do: G_R Produkty: 4
Wartość zamówienia: *** zł

Numer zamówienia: 1111 Status zamówienia: Zamówione towary wysłane
Data zamówienia: 08 luty 2012
Wysłane do: G_R Produkty: 1
Wartość zamówienia: *** zł

Numer zamówienia: 974 Status zamówienia: Zamówione towary wysłane
Data zamówienia: 18 listopad 2011
Wysłane do: G_R Produkty: 2
Wartość zamówienia: *** zł
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
Avatar użytkownika
G_R

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 480
Images: 0
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 10:58
Lokalizacja: 8 minut na południe od Wrocławia
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez karlos » 18 wrz 2012, o 11:10

mesjaszsongo napisał(a):wiec albo miales farta albo jestes sprzedawca z edoniczki który sie podszywa pod potencjalnego nabywce. P.S jeżeli jestes sprzedawca to milo by bylo jak bys w koncu odpisał do mnie i poinformował co z ta sprawa o odzyskanie pieniedzy od GLSów. Na prawde ten sklep to wielka lipa jeżeli chodzi o kontakt i zapakowanie towarów. Uważajcie i kupujcie na allegro bo mija juz ktorys miesiac a jak czekam za zwrotem pieniedzy lub wymiana za zniszczone towary...



Stary jesteś zwykłym pier... noobem, wyżywasz się na sprzedawcy bo nie załatwił sprawy tak jak byś sam tego chciał!
Pewnie nie potrafiłeś normalnie i kulturalnie zgłosić problemu więc sprzedawca ciebie olał. Nie dziwie mu sie, zrobił bym to samo.
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:

Następna strona

Powrót do Sklepy ogrodnicze i nie tylko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron