edoniczki.pl

Kupiłeś, zawiodłeś się, wart jest uwagi, napisz swoją opinię

Re: edoniczki.pl

Postprzez ekiero92 » 18 wrz 2012, o 11:46

Do mesjaszsongo:
Istotny jest też fakt, że Twój pierwszy post na tym forum, był właśnie postem krytykującym stronę edoniczki, więc i my możemy ośmielić się podejrzewać iż np. działasz w zmowie z innym sklepem a ten jest dla Ciebie konkurencją... Więc może tylko po to założyłeś tutaj konto, aby zniechęcić nas do kupowania na tej stronie?
Takich teorii spiskowych może być mnóstwo.
Masz złą opinię na temat sklepu, to zwyczajnie ją wystaw i nie próbuj nikogo osądzać.
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: edoniczki.pl

Postprzez mesjaszsongo » 19 wrz 2012, o 13:13

hehe a moze Ci którzy tez zostali olani przez niego po prostu jeszcze nie trafili na to forum? Ja jestem przypadkowym kolesiem który tutaj trafił.Nigdzie nie ma opini na jego temat tylko na tym forum ktos załazył wątek z nim zwiazany. Więc przedstawiłem swoją opinie:P
Jak chcecie to zamawiajcie ja tylko was ostrzegam o tym sprzedawcy nikomu nie bronie zakupów u niego. Poza tym napisałem ze lepiej na allegro niż prosto ze strony. Nie jestem z konkurencji ani nie jestem wrednym i niekulturalnym typek który nie potrafi sie dogadac ze sprzedawcą(próbowałem nie raz przez kilka miechów) wiec nie wiem po co mnie osądzacie w ten sposób jak gó^^o wiecie na mój temat. Nie mam zamiaru sie przemądrzac jak wiekszosc z was po prostu przedstawiłem swoją historie związaną z jego sklepem.Ave
a to moje drugie zamówienie u niego(jak bym był z konkurencji czy aby na pewno bym zamawiał od kogoś obcego?)

#1664
20-06-2012 Zamówienie otrzymane (Dokument sprzedaży: Paragon) Proszę o solidne zapakowanie towaru.Pozdrawiam
20-06-2012 Zamówienie przyjęte
21-06-2012 Zamówione towary wysłane Przesyłka została wysłana kurierem GLS, o statusie paczki a także jest numerze zostaniesz poinformowany po przez e-mail

PROSIMY O SPRAWDZENIE PACZKI PRZY ODBIORZE W OBECNOŚCI KURIERA

W RAZIE USZKODZENIA NALEŻY SPISAĆ PROTOKÓŁ SZKODY ZARAZ PO OTRZYMANIU PRZESYŁKI

KURIER MA ZAWSZE OBOWIĄZEK UCZYNIĆ TAKIE COŚ A STOSOWNY DRUK MA PRZY SOBIE

KAŻDA PACZKA JEST UBEZPIECZONA

Przesyłka powinna dotrzeć do Pana/i na kolejny dzień roboczy po otrzymaniu tego maila. W razie opóźnienie proszę o kontakt

Dziękuję za udaną transakcję i zapraszam do korzystania z mojej oferty w przyszłości.

Pozdrawiamy - Zespół edoniczki.pl
04-07-2012 Zamówione towary wysłane Witam
przepraszam że tak długo się nie odzywałem, ale nie było mnie w kraju, paczka wróciła do nas ze zniszczonymi nawozami (cała paczka została zalana) właśnie spisałem protokół szkody
Proszę o informację czy w dalszym ciągu potrzebuje Pan tego towaru, jeżeli tak wyślemy natychmiast następną paczkę
pozdrawiam

Póżniej paczka po kilku dniach doszła ale tez zalana, brakowało w niej np nawozu 5l którego nie dało sie przeoczyc. Pisałem, dzwoniłem i nadal dupa :) ostatnim razem na gg napisał mi ze list z protokołem nie dotarł(widocznie sie zgubił ach te gołębie pocztowe...) i zebym na emaila przesłał foto z tym protokołem(na szczescie domislilem sie ze tak moze byc i zrobiłem). Potem usłyszałem ze musze jeszcze kilka dni poczekac bo gls musi zatwierdzic. I nadal czekam:D...

-- 19 wrz 2012, o 13:41 --

o kurde własnie dodzwoniłem sie do sprzedawcy i bardzo sie zdziwiłem bo sprzedawca powiedział ze mam podac nr konta bankowego i ze za zniszczony towar zwróci mi kase. Nie wiem czy ma mnie juz dosyc czy to zasługa tych negatywnych wpisów na tym forum ale jestem zaszokowany. W końcu profesjonalne podejscie do klijenta. Jak będzie cos wiecej wiadomo to opisze jak sie to zakonczyło i czy nie były to słowa rzucone na wiatr.
Avatar użytkownika
mesjaszsongo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 16:08
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez mesjaszsongo » 21 wrz 2012, o 10:43

Pieniądze za zniszczony towar oddane. Podsumowujac troche sie nameczylem zeby dostac spowrotem pieniadze ale sie udalo nie trwalu to krótko ale sa w koncu na koncie. Moim zadaniem na tym forum było zwrócenie uwagi sprzedawcy ze ludzie zwłaszcza ci wkurzeni pod wpływem emocji potrafią walczyc o swoje i nie można ich lekcewazyc

-- 21 wrz 2012, o 10:44 --

<salut>
Avatar użytkownika
mesjaszsongo

ŚWIEŻAK
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 wrz 2012, o 16:08
Papryki:

Re: edoniczki.pl

Postprzez ekiero92 » 21 wrz 2012, o 11:43

Czyli, że można się jakoś dogadać :) Mam nadzieję, że ja nie będę miał podobnych problemów z tym sprzedawcą.
Nie wiecie może, czy jest możliwość zakupienia u nich towaru w mniejszych ilościach? Niektóre aukcje zawierają np. po 100 doniczek i jest to stanowczo za dużo na moje potrzeby.
"Na sucho to nawet trawa nie rośnie" :D


Obrazek
Ruch rośliny - video

Obrazek
TEAMSPEAK DLA UŻYTKOWNIKÓW CHILIHEAD! KLIKNIJ W IKONKĘ!
Avatar użytkownika
ekiero92

ROZGADANY
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 23:10
Lokalizacja: Koniec Świata
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Sklepy ogrodnicze i nie tylko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron