sioubiz.pl

Kupiłeś, zawiodłeś się, wart jest uwagi, napisz swoją opinię

Re: sioubiz.pl

Postprzez wlodizw » 25 wrz 2011, o 19:35

Wywiązać się trzeba z obietnicy, nie ważne czy pieniężna czy nie, ale kończmy ten OT.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: sioubiz.pl

Postprzez Sargento Garcia » 25 wrz 2011, o 19:38

moim zdaniem słowo... jest słowo, czy to dane przez firmę klientowi czy też między kolegami

Pacta sunt servanda jak zwykli mawiać rzymianie
Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji!
Avatar użytkownika
Sargento Garcia

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 630
Images: 9
Dołączył(a): 15 kwi 2011, o 09:40
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 2
Papryki: Dla mnie żółty bell to szczyt możliwości

Re: sioubiz.pl

Postprzez siou » 29 wrz 2011, o 08:40

KWAXIE - podaj adres wysle ci nawozik :P

Pozdro
Avatar użytkownika
siou

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 09:47
Papryki:

Re: sioubiz.pl

Postprzez siou » 16 sty 2012, o 08:32

DLA KLIENTÓW SIOUBIZA - ZNIŻKI NA NARTY I NAUKĘ !!

Jeśli jesteście miłośnikami nie tylko ogrodnictwa ale również zimowego szaleństwa zapraszamy do Harrahova, 35km od Jeleniej Góry, w samym sercu Karkonoszy! Klienci Sioubiza mogą liczyć na zniżki w pensjonacie oraz na niezapomniane zjazdy po Harrahovskich stokach. Doskonałe miejsce na wypad do Szpindlerowego Młyna. Jeśli masz ochotę na odrobinę przyjemności to wykonaj pierwszy ruch i zjaw się u nas zrób zakupy i jedź pozjeżdżać! ;)

http://rotunda-harrachov.cz/onas_pl.php



PHYTOLED

Pierwsza w Polsce tego typu oprawa dostępna w naszej ofercie! Najlepsze LEDY - z fabryki PHILLIPSA ! Oferujemy je w konkurencyjnych cenach w porównaniu do ich chińskich odpowiedników! Są to Lampy na OBYDWIE FAZY tzw. DUALE. Nad sprowadzeniem ich walczyliśmy 6 miesięcy i się udało. Zapraszamy do zakupów tego bezkonkurencyjnego na polskim rynku asortymentu!



http://www.sioubiz.pl/phytolite/?page=1


BIOWORM


-BioWorm jest naturalnym wyciągiem z odchodów dżdżownic!
-stosuje się go jako oprysk dolistny
-można stosować jako dodatek glebowy, przy tym otrzymujemy podłoże wzbogacone w mikroorganizmy oraz mikroelementy bez przetwarzania oraz bez dodatków chemicznych
-poza wzbogaceniem gleby oraz tkanek rośliny, stymuluje aktywność drobnoustrojów
-preparat nadaje się do każdej rośliny, do każdego podłoża w każdej fazie życia rośliny
-Dawkowanie: Oprysk dolistny: 50ml/1L wody
-pojemność: 0,5l,1l,5l,10L

http://www.sioubiz.pl/gereal-organics/bioworm-stymulator-wzrostu-i-kwitnienia-0-5l/1089.html
Avatar użytkownika
siou

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 09:47
Papryki:

Re: sioubiz.pl

Postprzez xlukaszox » 15 sty 2013, o 17:30

A ja polecam ten sklep wielokrotnie zamawiałem nawozy i nie tylko bardzo dobry e-sklep mi przesyłki od nich zawsze dochodziły kur... max 4 dni 3 razy dostałem niezłe kupony rabatowe w tym roku zaczynają rozbudowywać na dział który, najbardziej dostanie najwięcej głosów rozbudują go i dodadzą nowe produkty <thumright>
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Re: sioubiz.pl

Postprzez 4ndrew » 15 sty 2013, o 17:35

a to ciekawe co napisałeś , to jak coś będziesz potrzebował to daj znać na PW to zrobimy zbiorcze zamówienie
Avatar użytkownika
4ndrew

CHILIHEAD
 
Posty: 840
Images: 519
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 5
Papryki: omnomnom

Poprzednia strona

Powrót do Sklepy ogrodnicze i nie tylko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron