sioubiz.pl

Kupiłeś, zawiodłeś się, wart jest uwagi, napisz swoją opinię

sioubiz.pl

Postprzez eskafal » 12 maja 2011, o 18:45

Wreszcie zebrałem się żeby kupić nawóz GHE Flora Duo (Grow i Bloom).
Przegrzebałem net żeby znaleźć najtańszy sklep i trafiłem na sioubiz. Dzisiaj zamówiłem i przelałem kasę, zobaczymy ile czasu zajmie im przesyłka. Za kuriera też nie zdzierają, zapłaciłem 18 zł za 2 litry nawozu. Jak towar do mnie dotrze to napiszę czy warto.
Adres: http://www.sioubiz.pl
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: sioubiz.pl

Postprzez Kwax » 12 maja 2011, o 18:52

Ja czekałem na zamówienie prawie 2 tyg od nich. Fakt ceny mają niskie ale... po 3 dniach napisałem do nich na jakim etapie jest moje zamówienie. Na odpowiedź na maila nie ma co liczyć. Udało mi się na GG skontaktować z nimi. Dowiedziałem się, że akurat bio-blooma nie mają na stanie i trzeba czekać. Gdy już przyszedł to pomylili zamówienia i wysłali mi co innego. Później kolejne 3 dni na zamianę paczek i dopiero dotarło. Dostałem w prawdzie 0,5L Bio-Blooma gratis, ale taką informację dostałem od razu po złożeniu zamówienia. Później właściciel zapewnił mnie, że w ramach przeprosin wyśle mi bonusa ale też nie dotarł co nie jest dla mnie zaskoczeniem. Folia biało-czarna przyszła brudna a jej przycięcie było chyba zębami, bo nożyczkami nie da się tak poszarpać tego. Także ceny najniższe, ale reszta słabo wypadła.
Kwax
 

Re: sioubiz.pl

Postprzez eskafal » 12 maja 2011, o 19:15

Nie pocieszyłeś mnie tym :( Zaczynam dostrzegać zalety tego wątku. Jak się rozrośnie będzie bardzo pomocny. Gdybym wiedział wcześniej o co chodzi z tym growshopem na pewno dopłaciłbym te parę złotych i zamówił tam gdzie przyjdzie szybko. Ale nadal mam nikłą nadzieję że tylko Twoje zamówienie tak się opóźniło.
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Re: sioubiz.pl

Postprzez eskafal » 13 maja 2011, o 21:22

Kwax miałem chyba więcej szczęścia niż Ty bo moje zamówienie jest już u kuriera, jeśli towar nie jest pomylony to z czystym sumieniem będę mógł polecić sioubiz. No może prawie, bo nie wiem czy po Twojej opinii odważę się zamówić tam kolejny produkt.
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Re: sioubiz.pl

Postprzez eskafal » 16 maja 2011, o 16:56

Zbyt piękne żeby było prawdziwe. Zamówienie poszło na adres zameldowania zamiast na adres do wysyłki. Do Kielc mam 50 km więc jak do ceny nawozów doliczę cenę paliwa to wychodzi najdrożej ze wszystkich growshopów :(
Avatar użytkownika
eskafal

ROZGADANY
 
Posty: 201
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 19:11
Lokalizacja: Starachowice
Papryki:

Re: sioubiz.pl

Postprzez Kwax » 16 maja 2011, o 17:03

Mówiłem :P Niby wszystko wygląda pięknie ale i tak coś się schrzani :/
Kwax
 

Re: sioubiz.pl

Postprzez siou » 25 wrz 2011, o 09:53

Siemacie moi mili niezadowoleni uzytkownicy Sioubiza. Jak narazie na prawie 600 przesylek mialem 10 pomylonych. Przepraszam was ale czasem nie ma czasu a klient wymaga i moze jakis blad sie wkrasc. Czasem sie stan na magazynie nie zgadza z tym co jest w komputerze. Magazyn wciaz budujemy i zwiekszamy stan towaru. Nie jestesmy mega dyzym szopem ale staramy sie byc solidni. Wiadomo, ze w internecie najczesciej zostaje slad nieudanej wysylki bo klient to wtedy opiniuje. Gdy wszystko jest ok, to sie tak nie chce ludziom pisac i chwalic.

Zapewniam, ze ja jako wlasciciel sklepu zrobie wszystko aby te wysylki szly jak nalezy.

A dla wszystkich uzytkownikow forum chillihead podajemy rabat w wysokosci 5% na słowo: "chillibiz"

Pozdro
Siou YO
Avatar użytkownika
siou

ŚWIEŻAK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 wrz 2011, o 09:47
Papryki:

Re: sioubiz.pl

Postprzez Kwax » 25 wrz 2011, o 10:39

To jak już ponownie otwieramy temat to również słowności trochę brak. W ramach "przeprosin" zaoferował Pan coś takiego
"283527
2011-04-12 15:30:42
podesle poczta

2011-04-12 15:31:02
niespodzianke"

Jak widać było to 5 miesięcy temu, a PP aż tak wolno nie pracuje :)
Avatar użytkownika
Kwax

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 179
Dołączył(a): 7 cze 2011, o 19:34
Papryki:

Re: sioubiz.pl

Postprzez wlodizw » 25 wrz 2011, o 19:26

Może lekki OT, ale ja, szanowny Panie Kwax na Twój film też czekam w chu... i doczekać się nie mogę, a zakład był. Nie poganiaj innych jak sam wywiązać z obietnicy się nie możesz.
Z całym szacunkiem wlodizw.
trans-8-metylo-N-wanilino-6-nonenamid rządzi


Obrazek
Avatar użytkownika
wlodizw

VIP
VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2311
Images: 114
Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 10:10
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 7
Papryki: lubię jeść i lubię jak mnie po nich piecze tu i tam...

Re: sioubiz.pl

Postprzez hanka » 25 wrz 2011, o 19:34

koleżeński zakład to jednak coś innego. układ przedsiębiorca-klient jednak innymi prawami się rządzi...
Wsadzę ci głowę do pralki.
Avatar użytkownika
hanka

VIP
MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 518
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 13:52
Lokalizacja: kraków
Papryki:

Następna strona

Powrót do Sklepy ogrodnicze i nie tylko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron