Marvel sezon 2020

Pamiętnik ogrodnika

Re: Marvel sezon 2020

Postprzez Marvelll » 19 maja 2020, o 12:08

Dawno mnie nie było ale i jakoś za bardzo nie było co pisać. Miałem oczywiście kilka przebojow: po pierwsze już w połowie kwietnia zaczęło mi brakować miejsca w growboxie część najwyzszych roślin musiała isc pod okno i tam spedzic reszte czasu az do wysadzenia w gruncie, kilka razy zdarzyło mi się spóźnić z podlewanie i części krzaków się trochę dostało ale o dziwo wszystkie przeżyły. W międzyczasie były usuwane czubki, największe miały to robione 2 razy. Niestety z powodu braku miejsca zdecydowana większość cały czas się męczyła i siedziała w 200ml kubeczkach, korzenie były już bardzo gęsto ale mam nadzieję że to nie zaszkodzi w przyszłości. 9 maja wywiozlem na działkę i posadzilem. Efekt można oglądać poniżej. Wszystkiego wyszło łącznie 88 sztuk, pod koniec sadzenia musiałem trochę je zagęścić bo by mi się nie zmieściły, źle rozplanowalem. 3 sztuki poszły do innego tunelu. Na dzień dzisiejszy podobno mają się się dobrze, przeżyły ostatnie chłodniejsze dni i puszczają świeże odrosty.
Teraz tylko obserwować i czekać na pierwsze owoce :-)

20200509_182414_compress46.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Marvelll

ŚWIEŻAK
 
Posty: 6
Images: 1
Dołączył(a): 27 maja 2019, o 07:36
Papryki: Jalapeno, piri-piri, habaneiro

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron