Unknown000 - Sezon II

Pamiętnik ogrodnika

Unknown000 - Sezon II

Postprzez unknown000 » 15 kwi 2013, o 19:27

Swoje wysiewanie zacząłem trochę wcześniej jak w marcu. Część roślin zasiałem w listopadzie. Wiem że to zbyt wcześnie ale zrobiłem to na próbę. Rośliny zabrałem do pracy gdzie dogrzewałem je lampką biurkową. Resztę swojej hodowli posadziłem pierwszego marca z drobnymi wyjątkami. Kolega (Włoch) z pracy przywiózł mi Peperonchino.

Lista odmian wysadzonych w tym roku. Tych które mi wykiełkowały.
Trinidat Scorpion Butch T x 1
Trinidat Cherry x 2
Chabanero Chocolate x 4
Dorset Naga x 3
Peperonchino x 7
Black Princess x 1
Orchid x 8
EE x 1
Aji Camba x 1
Bishop x 3

Cztery papryczki które trzymam w pracy:

Trinidat Scorpion Butch T. Jedna z moich największych tegorocznych papryczek. Ma już pączki ale regularnie jej je wyrywam.
Obrazek

Habanero Chocolete
Obrazek

Dorset Naga
Obrazek

Trinidat Cherry. Trochę go wygięło nie wiem czemu i nie wiem czy coś z niej będzie. Ciągle daje jej szanse :)
Obrazek

A to dzisiejsze zdjęcie GrowBox'a. Te małe po lewej i na górze to wspomniane Peperonchino. Reszta pomieszana. Na samym dole doniczka z ziołami.
Obrazek

Próbowałem zimować 6 papryk ale niestety żadna nie przeżyła. Wszystkie uschły. Zastanawiam się czy czekać aż będzie cieplej czy wywalić wszystko? Żadna nie dała oznak życia do tej pory.
Avatar użytkownika
unknown000

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Images: 20
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Unknown000 - Sezon II

Postprzez unknown000 » 25 kwi 2013, o 07:54

Wszystko rośnie tak jak trzeba. Oto fotki z ostatniego tygodnia z mojego growboxa.

Obrazek
Avatar użytkownika
unknown000

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 85
Images: 20
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Papryki:


Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości