MiniLog 2012 / Zapytanie

Pamiętnik ogrodnika

MiniLog 2012 / Zapytanie

Postprzez jacekbia » 26 mar 2013, o 17:42

Witam.

W zeszłym roku rozpocząłem przygodę z uprawą chili. Poniżej krótki log z tego sezonu.
Jednak spora część nasion, które dostałem od znajomego była nieopisana, więc zwracam się do szacownego grona o pomoc w ponazywaniu roślinek.

* "Pierwsze koty za płoty" - nie mogłem się doczekać odpowiedniej pory i pierwszy wysiew w grudniu zrobiłem. Biedne roślinki ;)
Cyklony wielkości połowy krzaczka (małe roślinki a nie wielkie owoce), były pierwszymi "własnoręcznie" wyprodukowanymi papryczkami.
2700 2701 2703

* Dla porównania Cyklony wysiane w Marcu i z obrywanymi kwiatkami:
2704 2705

* Stanowisko pod folią wyglądało jak poniżej i już wiem, że za gęsto roślinki wsadziłem. W pewnym momencie łopata poszła w ruch względem dorosłych roślin i większość nawet to przeżyła.
2715 2716

* A teraz porcja zagadek:
- Kolejne etapy rozwoju czegoś co jest chyba Tabasco chyba że nie. Roślina przy ziemi łodygę miała grubą i zdrewniałą.
2706 2707 2708 2709 2710
- Kolejne to chyba raczej Jalapeno?
2713 2714
- I jeszcze jedna zagadka Cayene czy Arbor ? Wysokość krzaczka była tak "do pasa" ;) znaczy około 130, a owoce dojrzałe ślicznie czerwone.
2711 2712

Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu zagadek.

Pozdrawiam i już się szykuję to stworzenia porządnego Loga z bieżącego sezonu.
Avatar użytkownika
jacekbia

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 64
Images: 33
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 11:15
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości