Pajacykowy sezon II

Pamiętnik ogrodnika

Re: Pajacykowy sezon II

Postprzez lord82 » 5 kwi 2013, o 17:25

ale ten humvit-eko to dobry specyfik do papryczek?sam zakupilem tego dosc sporo ale jeszcze nie urzywalem.papryczki mi wykielkowaly ze 2-3 tygodnie temu,mozna juz je potraktowac tym humvitem?
Avatar użytkownika
lord82

NOWY
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 11:34
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pajacykowy sezon II

Postprzez telep_lbn » 5 kwi 2013, o 20:34

Jak Ty to zrobiłeś bez boxa przy takiej "wiośnie"?
Szacun!
Zerknij do mnie, też nie doświetlam i jest spoooroo gorzej :(
Pozdrawiam
Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.


Avatar użytkownika
telep_lbn

UŻYTKOWNIK
 
Posty: 178
Images: 33
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 23:35
Lokalizacja: południowy-wschód
Papryki:

Re: Pajacykowy sezon II

Postprzez pajacyk83 » 6 kwi 2013, o 07:24

lord82 napisał(a):ale ten humvit-eko to dobry specyfik do papryczek?sam zakupilem tego dosc sporo ale jeszcze nie urzywalem.papryczki mi wykielkowaly ze 2-3 tygodnie temu,mozna juz je potraktowac tym humvitem?



niewiem czy dobry bo to pierwszy raz gdzie wg cokolwiek użyję w tym sezonie...babka w sklepie zamiast biohumusa polecała mi ten środek właśnie...zobaczymy pózniej w praktyce ;)

-- 6 kwi 2013, o 07:32 --

telep_lbn napisał(a):Jak Ty to zrobiłeś bez boxa przy takiej "wiośnie"?
Szacun!
Zerknij do mnie, też nie doświetlam i jest spoooroo gorzej :(
Pozdrawiam



powiem Ci że u mnie nie rosną sobie po prostu same z siebie ;) podczas podlewania troche im zaśpiewam coś a to pogłaskam po listku i idą panie w góre ;) ale tak na serio to mam okno gdzie słonko dociera luty marzec na kilka godzin plus ciepły pokój i widać starcza im to co mają ;) ale teraz gdzie zachmurzenie non stop widzę wyraźnie że zastopowały i leniwie idą w górę...słonko wyjdzie to bedą miały od 8 rano do ok 16 :)
Avatar użytkownika
pajacyk83

NOWY
 
Posty: 36
Images: 0
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 08:47
Papryki:

Re: Pajacykowy sezon II

Postprzez lord82 » 6 kwi 2013, o 10:01

hehe,mi babka w sklepie to samo powiedziala :) chyba bylismy w tym samym sklepie :D
Avatar użytkownika
lord82

NOWY
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 11:34
Papryki:

Re: Pajacykowy sezon II

Postprzez pajacyk83 » 6 kwi 2013, o 13:46

lord82 napisał(a):hehe,mi babka w sklepie to samo powiedziala :) chyba bylismy w tym samym sklepie :D



mój sklep w działdowie ;) a dwa w tym sezonie chce spróbować czymś je dokarmiać wiec kupiłem TO..efektami podzielę sie później :) pozdro
Avatar użytkownika
pajacyk83

NOWY
 
Posty: 36
Images: 0
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 08:47
Papryki:

Poprzednia strona

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości