Mivanbazmeg 2013

Pamiętnik ogrodnika

Mivanbazmeg 2013

Postprzez mivanbazmeg » 1 mar 2013, o 14:48

24 lutego zacząłem sezon od 3 odmian Rocoto Giant Red, Rocoto Gwatemala Red, Rocoto Manzano 2 nasiona. Nasiona z owoców od użytkownika wolek68 w sumie pisał żebym z zielonych nie brał nasion bo nic z nich nie wyrośnie ale ja dla testu je zasadzę. Wszystkie 4 co na watę dałem wykiełkowały po 4 dniach na tunerze tv zdjęcia póżniej wrzucę.

25 lutego wyłożyłem na watę kolejne odmiany po 2 nasiona habanero chocolate,Kilian Orange, bishop crown, lemon drop, Draky F1, Trinidat Scorpion Morouga,
Bhut jolokia (chocolate) oraz cariben red. Wszystkie w szafie podstawka z doniczki, kabel grzewczy, opkawanie plastikowe po dyskach twardych przedziurawione.

1 marzec
Umieszczenie rocoto do ziemi wraz z draky, paliviec. Trochę sie boję bo wrzuciłem ziemię z osmovitem pomieszaną z ziemią zwykła która została z poprzedniego sezonu, w sumie poddane zostały temperaturze poniżej zera. Parę odmian już kiełkuje bishop crown musi jeszcze poczekać na ziemię.
DSCN1875.JPG


Wkrótce kolejny krok, wstawienie wentylatorów w dziury, zaklejenie mylarem i wycięcie dziur, dopasowanie lamp oraz posadzenie kolejnych odmian.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
mivanbazmeg

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 92
Images: 0
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 14:43
Lokalizacja: kraków, beskid niski zachodni
Pochwały: 1
Papryki: Habaner maya red, gorgorong yellow

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Mivanbazmeg 2013

Postprzez mattijah » 1 mar 2013, o 15:13

Powodzenia! :)

Jakich wymiarów box?
Avatar użytkownika
mattijah

NOWY
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 11:10
Papryki:

Re: Mivanbazmeg 2013

Postprzez mivanbazmeg » 2 mar 2013, o 10:58

Box ma wymiary, wysokość 71 cm na 54 43.
Pytanie jakiego najlepiej użyć świetlówek posiadam
cfl 125 w - 2700k
cfl 65 w - 2700k
żarówka energooszczędna 65 w - 5500k
żarówka energooszczędna 36 w
świetlówka T5 5 w - 49l/w
led a2t - 50 w
DSCN1879.JPG


Boję się trochę o wentylację posiadam w sumie duże wentylatory ale są za mocne, za duże i za głośne.
Posiadam oryginalnie 2 dziury, zdjęcie trzeba obrócić o 180 stopni.
DSCN1881.JPG


Lecz nie wiem czy za słabe będą wentylatory i jak je zamontować wywiew czy wiew. Czy przy lampach wywiew a na dole wiew.
DSCN1880.JPG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
mivanbazmeg

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 92
Images: 0
Dołączył(a): 15 lut 2012, o 14:43
Lokalizacja: kraków, beskid niski zachodni
Pochwały: 1
Papryki: Habaner maya red, gorgorong yellow


Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości