moje papryczki

Pamiętnik ogrodnika

moje papryczki

Postprzez krzys92 » 17 kwi 2012, o 14:17

Witam jestem nowy chciałbym wam przestawić moje roslinki ktore maja juz 3 miesiące nie były naświetlane z powodu ze nie mam Growboxa prosze mi powiedziec bo mi sie wydaje ze wolna rosna roślinki sa sały czas na parapecie czasem brat otwiera okno czy to nie przeszkadza roślinkom posiadam tez nawóź uniwersalny chciałbym aby roslinki rosły szybko planuje budowe growboxa ale nie wiem jakie zarowki kupic co i jak
ile godzin naswietlac jedynie gdzie moge naswietlac albo piwnica lub w domu ale w domu nie moge zabardzo bo mama wyzywa ze za prad duzy rachunek przyjdzie prosze o porady [img][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/282/23926714.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.usObrazek

Uploaded with ImageShack.usObrazek[/img]
Avatar użytkownika
krzys92

ŚWIEŻAK
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 13:52
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: moje papryczki

Postprzez karlos » 17 kwi 2012, o 18:39

Witaj,
masz ładnie rośliny :) . Na twoim miejscu nie bawił bym się już w growboxa, na niecały miesiąc nie opłaca się!
Planujesz przesadzać do gruntu, czy pozostajesz przy samych doniczkach?
Ja bym na twoim miejscu zainwestował w dobry nawóz i ziemię, bo rośliny adekwatne są do rozmiaru pojemników!


Powodzenia
kocham chili pod każdą postacią :)
Obrazek
Jeśli lubisz chili i cycki to kliknij w baner powyżej <chili>
MIEJSCE NA SPAM--->
Avatar użytkownika
karlos

VIP CHILIHEAD
 
Posty: 2098
Images: 28
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 14:39
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Papryki:


Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości