Pierwszy sezon - Makku

Pamiętnik ogrodnika

Pierwszy sezon - Makku

Postprzez Makku » 21 mar 2012, o 23:38

Bry - a więc przyszła i moja kolej na growloga.

Dokładnych liczb nie podam ale z odmian aktualnie wykiełkowało mi tak...

- Lemon Drop
- Bishop Crown
- Ecuador Purple (100 procent kiełkowalności)
- Jalapeno Purple (Sto procent)

Czekam na :

-Habanero White

Największa z roślin ma bodajże niecały miesiąc.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wybaczcie za jakość - telefon.
Avatar użytkownika
Makku

NOWY
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 22:18
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pierwszy sezon - Makku

Postprzez Makku » 6 cze 2012, o 17:20

Aktualizacja - stan na dzień dzisiejszy, miałem więcej zdjęć ale karta pamięci mi się złamała i już ich raczej nie odzyskam. Maluchy dosyć są, a już owocują. Przy okazji pytanie - mimo że owocują mogę je przesadzić? Czy im raczej przesadzanie w okresie owocowania zaszkodzi? Bo cóż, doniczki są według mnie za małe, zresztą jak obrywałem pąki to nie rosły mimo wszystko. Czym teraz nawozić? Dalej biohumusem?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Makku

NOWY
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 22:18
Papryki:

Re: Pierwszy sezon - Makku

Postprzez Zdun87 » 6 cze 2012, o 17:40

Rośliny ładne, możesz śmiało przesadzać mimo, iż owocują. No i zainwestuje w lepszy nawóz bo konkretnie widać braki, możesz mięc potem problemy z zawiązaniem większej ilości owoców. Pomyśl też o miejscu na parapecie, ostatnio pogoda nie rozpieszcza. Powodzenia <salut>
Avatar użytkownika
Zdun87

ROZGADANY
 
Posty: 208
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:41
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: Pierwszy sezon - Makku

Postprzez Makku » 6 cze 2012, o 18:32

Zdun87 napisał(a):Rośliny ładne, możesz śmiało przesadzać mimo, iż owocują. No i zainwestuje w lepszy nawóz bo konkretnie widać braki, możesz mięc potem problemy z zawiązaniem większej ilości owoców. Pomyśl też o miejscu na parapecie, ostatnio pogoda nie rozpieszcza. Powodzenia <salut>



Stoją normalnie na dwóch parapetach gdzie słońce świeci od południa aż po zmierzch. Teraz przeniosłem tam na półkę gdyż wyjeżdżam i nie wiadomo jak to z podlewaniem będzie. Nawóz - jaki polecasz?
Avatar użytkownika
Makku

NOWY
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 sty 2012, o 22:18
Papryki:

Re: Pierwszy sezon - Makku

Postprzez emczer » 6 cze 2012, o 18:37

Jak po taniości, to warto zainwestować w substrala burzę kwiatów. 10pln, a osiągi za tą cenę całkiem niezłe, a i starcza na długo :)
Avatar użytkownika
emczer

ROZGADANY
 
Posty: 237
Dołączył(a): 30 paź 2011, o 20:05
Lokalizacja: Kostrzyn/Wrocław
Highscores: 3
Papryki:


Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości