rabbit 2012

Pamiętnik ogrodnika

rabbit 2012

Postprzez rabbit » 20 mar 2012, o 23:53

Witam.
Chciałbym założyć swojego growloga, ale zastanawiam się czy to kogoś zainteresuje, bo mam wrażenie że większość użytkowników interesuje tylko nabijanie postów i pisanie o byle czym.

Chciałbym przeprowadzić referendum:
Czy interesują Was zdjęcia mojej uprawy?
Czy też bardziej rajcuje Was pytanie jaki to FILM?
Avatar użytkownika
rabbit

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2011, o 21:49
Lokalizacja: Bytom
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: rabbit 2012

Postprzez beerciik » 21 mar 2012, o 00:12

Witam,
jest to forum o tematyce ostrych papryk, to fakt, ale też są działy/tematy "luźne", bo życie nie składa się tylko z ostrych papryk, a to forum jest trochę szersze niż tylko papryki i ostre jedzenie, ma trochę bardziej przyjazny klimat.
Co do growlogów, interesują one bardzo dużo osób tu, szczególnie tych którzy sami je prowadzą, lub uprawiają papryki bez prowadzenia przy tym growloga więc jeśli chcesz to możesz założyć go, jeśli nie to nikt do tego Cię nie zmusi.
Dla mnie np growlog to głównie mój własny dziennik uprawy, dzięki niemu widzę sporo rzeczy tyczących się mojej uprawy. A komentarze/uwagi innych userów to tylko dodatek i warto o tym pamiętać ;)

ja sam np przeglądam bardzo dużo growlogów, a dokładniej przeglądałem i pisałem, teraz niestety mam niewiele na to czasu, i nikt mnie przecież z tego powodu karać nie będzie, tak to już jest że ludzie poza pracą/szkołą i doradzaniu innym chcą też trochę rozluźnienia, pretensji o to do nich mieć się raczej nie powinno.
Avatar użytkownika
beerciik

VIP
ROZGADANY
 
Posty: 310
Images: 0
Dołączył(a): 5 maja 2011, o 16:19
Lokalizacja: okolice Szczecina ;)
Highscores: 1
Papryki:

Re: rabbit 2012

Postprzez spontan » 21 mar 2012, o 00:13

Siema jestem tu nowy więc nie wiem czy powinien zabierać głos ,ale marna prowokacja .Jaki to film to nie zobowiązująca zabawa tak jak przynależność do tego forum.A zdjęcia wstawiaj wielu ludzi chętnie przegląda growlogi (sam do nich należe ) jak będzie trzeba to doradzi.
Avatar użytkownika
spontan

NOWY
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 23:00
Papryki:

Re: rabbit 2012

Postprzez Oui » 21 mar 2012, o 00:18

spontan napisał(a):marna prowokacja.
<thumright>
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: rabbit 2012

Postprzez rabbit » 21 mar 2012, o 00:22

A jednak się udało ktoś odpowiedział.
Avatar użytkownika
rabbit

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2011, o 21:49
Lokalizacja: Bytom
Papryki:

Re: rabbit 2012

Postprzez ely » 21 mar 2012, o 07:59

Zakładaj, zakładaj;)
Avatar użytkownika
ely

NOWY
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2 lut 2012, o 21:54
Papryki:

Re: rabbit 2012

Postprzez Poms » 21 mar 2012, o 08:36

Rób growloga nie zastanawiaj się. Ja bardzo lubię je przeglądać.
Avatar użytkownika
Poms

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 427
Images: 23
Dołączył(a): 11 wrz 2011, o 17:38
Lokalizacja: Gdańsk
Papryki:

Re: rabbit 2012

Postprzez V3rtyX » 21 mar 2012, o 16:02

A co mamy skakac ze szczescia bo wrzucisz kilka zdjec ze swojej hodowli? To w twoim interesie jest prowadzenie growloga, jezeli rosliny beda wygladaly na chore to ci pomozemy albo jezeli bedziesz mial jakies pytania to odpowiemy.
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam
Ktokolwiek odkryje znaczenie tych prawd nie zazna śmierci.
Avatar użytkownika
V3rtyX

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1302
Images: 79
Dołączył(a): 24 maja 2011, o 12:56
Papryki:

Re: rabbit 2012

Postprzez rabbit » 25 mar 2012, o 18:32

Hodować to można świnie lub inne bydło, papryczkę lub też chilli się uprawia. Widzę, że na tym forum też jest niewielkie zainteresowanie naszymi roślinkami, a więc aby nie zaśmiesać tego forum fotki swoich roślinek zamieściłem na: xxxxxxxxxxxxxxxxx
Pliki są w trakcie kopiowania. Tak więc te najświeższe pojawią się za około godzinę.
Ostatnio edytowano 25 mar 2012, o 18:36 przez rabbit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
rabbit

ŚWIEŻAK
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2011, o 21:49
Lokalizacja: Bytom
Papryki:

Re: rabbit 2012

Postprzez xlukaszox » 25 mar 2012, o 18:35

Nie wstawiaj na chomika zrób sobie growloga po to są żeby każdy mógł oglądać twoją hodowlę i się wymieniać poradami między sobą ;)
Avatar użytkownika
xlukaszox

SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1217
Images: 280
Dołączył(a): 19 cze 2011, o 16:01
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Pochwały: 12
Papryki: http://www.hot-chili.com

Następna strona

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości