Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Pamiętnik ogrodnika

Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez spontan » 16 mar 2012, o 18:21

Siema pierwsze podejście zobaczymy czy się uda ,nasiona od bercika więc nie będzie się na co wymówić .Uprawa na oknie później część wyląduje w ogródku reszta balkon .Odmiany jakie mam to:
Chichimeca hybrid (Jalapeno)
7pod douglah
Purple Marconi
Cayenne
Może jeszcze dokupię kilka odmian zobaczymy czy w ogóle jest szansa że urośnie coś z tego .
Nawóz Bio ekor dla warzyw(płyn) na razie nie otworzony jeszcze chyba nie czas na to :D trochę mnie martwi ich postawa pokrzywiona (zero prezencji).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
spontan

NOWY
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 23:00
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez Dano_bks » 16 mar 2012, o 18:23

urośnie powodzenia!:))
"Pokój ludziom dobrej woli, ludziom złej woli wojna"
"uważaj co mówisz, bo dzieciak słucha,
to dla niego ma być droga a nie muka"
Avatar użytkownika
Dano_bks

CHILIHEAD TEAM
ROZGADANY
 
Posty: 246
Images: 8
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 09:19
Lokalizacja: Ełk
Papryki:

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez Zdun87 » 16 mar 2012, o 18:30

spontan napisał(a):trochę mnie martwi ich postawa pokrzywiona (zero prezencji)


zdrowe zielone mlode papryki, po pierwszej parze liscie wystrzela w gore jak szalone, tylko nie nawoz za wczesnie ;)
Avatar użytkownika
Zdun87

ROZGADANY
 
Posty: 208
Dołączył(a): 15 maja 2011, o 20:41
Lokalizacja: Wrocław
Papryki:

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez spontan » 16 mar 2012, o 18:40

Nie na razie nie mam zamiaru nawozić ,jeszcze na ten temat nie poczytałem hehe .
Avatar użytkownika
spontan

NOWY
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 23:00
Papryki:

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez LaTeX » 16 mar 2012, o 21:34

Ładne kiełki, niedługo się wyprostują i skierują w stronę słońca. Poza tym bardzo ciekawy kolor ziemi. W takim kolorze sobie walnę pokój następnym razem :D
Obrazek
Avatar użytkownika
LaTeX

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 69
Images: 3
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 20:24
Papryki:

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez ocean » 18 mar 2012, o 11:03

jak były zwiniete w nasionku to teraz musza miec czas zeby sie wyprostowac :) spokojnie
Free Hugs
Avatar użytkownika
ocean

NOWY
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14 mar 2012, o 13:51
Lokalizacja: ściśle tajna
Papryki:

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez spontan » 20 mar 2012, o 18:41

Siema update ze zdjęciami będzie jutro (mają się dobrze ) .Mam takie pytanie wiem że do czasu wysadzenia kilku papryk do ogródka dużo czasu, ale w tym samym miejscu chciałbym już teraz posiać rzodkiewkę .Prawie rzodkiewka by wyrosła została zebrana i papryki posadzone .Czy nie zepsuje mi to ziemi w tym miejscu czy coś w tym stylu ?? :lol: wiem że dziwnie to brzmi ..
Avatar użytkownika
spontan

NOWY
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 23:00
Papryki:

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez G_R » 20 mar 2012, o 18:55

spontan napisał(a): w tym samym miejscu chciałbym już teraz posiać rzodkiewkę .Prawie rzodkiewka by wyrosła została zebrana i papryki posadzone .Czy nie zepsuje mi to ziemi w tym miejscu czy coś w tym stylu ?? :lol: wiem że dziwnie to brzmi ..

Nawet poprawi. Musisz tylko po zebraniu rzodkiewki sypnąć nawozem wieloskładnikowym i przekopać. Albo jeszcze lepiej wysiej rośliny na nawóz zielony wiosenny. I przekop bez dosypywania nawozu mineralnego. W sklepie ogrodniczym podpowiedzą co wysiać.
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
Avatar użytkownika
G_R

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 480
Images: 0
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 10:58
Lokalizacja: 8 minut na południe od Wrocławia
Papryki:

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez Oui » 20 mar 2012, o 19:23

Jak masz kompostownik to wrzucisz troche i o wiele lepsze efekty i zdrowsze niz chemia. Ewentulanie skorupki jajek. ; ]
Avatar użytkownika
Oui

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 469
Images: 2
Dołączył(a): 8 maja 2011, o 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Highscores: 3
Papryki: Purple Flash

Re: Pierwsze Spontan-iczne Podejście

Postprzez G_R » 20 mar 2012, o 20:09

Oui napisał(a):Jak masz kompostownik to wrzucisz troche i o wiele lepsze efekty i zdrowsze niz chemia. Ewentulanie skorupki jajek. ; ]

Nie ma to żadnego znaczenia. Przy racjonalnym stosowaniu nawozów organicznych poziom wszystkich badanych substancji w owocach jest taki sam jak przy organicznym nawożeniu. Azotany łatwo się wypłukują gleby, przy wczesnym ich zastosowaniu w owocach nie będzie śladu. Przy częstym stosowaniu w małych dawkach też nie
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
Avatar użytkownika
G_R

MŁODY CHILIHEAD
 
Posty: 480
Images: 0
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 10:58
Lokalizacja: 8 minut na południe od Wrocławia
Papryki:

Następna strona

Powrót do Nasze Growlogi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron