Asahi SL we Wrocławiu?

Asahi SL we Wrocławiu?

Postprzez Furjat » 2 lut 2015, o 21:18

Witam. Orientuje się ktoś może, czy idzie kupić gdzieś we Wro Asahi SL? Jakiś pewny sklep ogrodniczy? Wiem, że spokojnie można ten preparat zamówić na allegro, ale za wysyłkę głupiej 20ml buteleczki wołają prawie dwa razy tyle, co za sam preparat.
Avatar użytkownika
Furjat

NOWY
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 13:25
Papryki: Cyklon, Piri Piri, Jalapeno, Red Habanero, Yellow Habanero

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: Asahi SL we Wrocławiu?

Postprzez preem » 12 lut 2015, o 13:42

Z tego co wiem obecnie hurtownie nie maja zezwolenia na sprzedaż tego produktu, zezwolenie zostało cofnięte w tym roku. Taka informacje otrzymałem od dwóch niezależnych sklepów ogrodniczych w Szczecinie.

Pozostaje jedynie zakup przez internet bądź szukać pozostałości magazynowych w sklepach.
Avatar użytkownika
preem

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sty 2015, o 18:24
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Asahi SL we Wrocławiu?

Postprzez lijden » 15 lut 2015, o 01:05

To dziwne ja byłam w czwartek w ogrodniczym i mają zamawiać małe pojemności.. Może mają nieaktualne dane. W razie czego u mnie w ogrodniczym są pojemności 1l i 5l :D
Avatar użytkownika
lijden

MAŁOMÓWNY
 
Posty: 88
Images: 161
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 20:32
Lokalizacja: Mszczonów
Pochwały: 1
Papryki: Mocno ostre dla TŻ mniej ostre dla mnie

Re: Asahi SL we Wrocławiu?

Postprzez Borys » 15 lut 2015, o 18:47

preem napisał(a):Z tego co wiem obecnie hurtownie nie maja zezwolenia na sprzedaż tego produktu, zezwolenie zostało cofnięte w tym roku. Taka informacje otrzymałem od dwóch niezależnych sklepów ogrodniczych w Szczecinie.

Pozostaje jedynie zakup przez internet bądź szukać pozostałości magazynowych w sklepach.


Może chodzi o daną markę (target, Sumin,...) ? Sam środek chemiczny ma zezwolenie do sprzedaży na terenie kraju:

https://bip.minrol.gov.pl/Informacje-Br ... ykiety-A-B

(Data ostatniej modyfikacji z 11 lutego)
Ostatnio edytowano 15 lut 2015, o 19:10 przez Borys, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Borys

ROZGADANY
 
Posty: 290
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 16:51
Lokalizacja: Masovia
Pochwały: 28
Papryki: 50 tys - 800 tys SHU

Re: Asahi SL we Wrocławiu?

Postprzez preem » 15 lut 2015, o 18:50

Pisze to co słyszałem od sprzedawców w sklepach ogrodniczych, że od 2015 r. środek nie ma zezwolenia w związku z czym hurtownie nie mają go na stanie. Wydaje mi się że nie sciemniaja bo chętni napewno by byli by kupić Asahi. PS. Na stronie ministerstwa jest data na stan września może jednak coś się zmieniło od tamtego czasu.
Avatar użytkownika
preem

ROZKRĘCA SIĘ
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sty 2015, o 18:24
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 1
Papryki:

Re: Asahi SL we Wrocławiu?

Postprzez Furjat » 15 lut 2015, o 22:56

U mnie w ogrodniczym kobita ma Asahi w pojemnikach 100ml. Ma spróbować załatwić pojemniki 20ml, ale jak jej się nie uda, to pewnie wezmę te 100ml.
Avatar użytkownika
Furjat

NOWY
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 gru 2014, o 13:25
Papryki: Cyklon, Piri Piri, Jalapeno, Red Habanero, Yellow Habanero


Powrót do Nawozy i stymulatory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron