PK 13/14

PK 13/14

Postprzez Polishteam » 16 cze 2011, o 06:36

Zakupiłem wczoraj sobie Canna PK13/14
Zobaczymy czy warte jest swojej ceny. Za 0,5l dałem 31zł.

Obrazek

Opis preparatu ze strony hemp.pl
PK 13/14

. DYNAMICZNY STYMULATOR KWITNIENIA
. WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ PLONÓW
. PIERWIASTKI STYMULUJĄCE KWITNIENIE BEZ DOMIESZEK
. OBFITE KWITNIENIE
. ODPOWIEDNI DLA KAŻDEGO TYPU UPRAWY

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ PLONÓW
CANNA PK 13/14 jest wysokiej jakości kompozycją minerałów, które stymulują kwitnienie. PK 13/14 jest łatwy użyciu, a wysokie plony łatwe do osiągnięcia.

CZYSTE ELEMENTY DO STYMULOWANIA KWITNIENIA
PK 13/14 jest wysokiego stopnia kombinacją fosforu i potasu, które są podawane podczas kwitnienia. Te dwa pierwiastki odgrywają dużą rolę w okresie szybkiego wzrostu rośliny. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji CANNA odniosła sukces w zestawieniu fosforu i potasu o wysokim stężeniu.
Dzięki temu PK 13/14 jest natychmiast dostępny dla rośliny.

Fosfor (P) jest istotnym elementem w odżywianiu roślin. Odgrywa kluczową rolę w metabolizmie i transferze energii. W czasie kwitnienia potrzebna jest dodatkowa ilość fosforu. Fosfor wzmacnia formowanie się komórek i po prostu stymuluje rozkwit.

Potas (K) znajduje się we wszystkich częściach rośliny. Jest niezbędny do transportu wody i składników odżywczych. Jest odpowiedzialny za ogólnie pojętą jakość rośliny. Dodatkowo kontroluje niezliczone inne procesy takie jak produkcja cukru. Właśnie dzięki potasowi roślina może wyprodukować wystarczająca ilość cukrów, które są ważne dla rozwoju kwiatów.


OBFITE KWITNIENIE
Przychodzi taki moment w czasie rozwijania się rośliny, gdy wzrasta zapotrzebowanie na potas i fosfor. Jeśli jeżeli CANNA PK 13/14jest podany właśnie w tym momencie, będziesz usatysfakcjonowany wzrostem kwitnienia i uzyskaniem maksymalnego rozwoju. CANNA BOOST poprawia metabolizm i wzmacnia efekt PK 13/14. To perfekcyjna kombinacja, która sprawi, że plony będą bardziej urodzajne.


ODPOWIEDNI DLA KAŻDEGO RODZJU UPRAWY
PK 13/14 można stosować do upraw w każdego rodzaju ziemi, systemach recyrkulacyjnych i otwartych systemach hydroponicznych. PK 13/14 jest odpowiedni dla upraw wewnętrznych i zewnętrznych.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:

Udostępnij:

Udostępnij dla Facebook Facebook Udostępnij dla Twitter Twitter Udostępnij dla MySpace MySpace

Re: PK 13/14

Postprzez rowdy » 16 cze 2011, o 07:33

Butelka z dozownikiem, super sprawa ;-) Jestem ciekaw efektów. Podlewasz już nim?
Avatar użytkownika
rowdy

NOWY
 
Posty: 47
Dołączył(a): 6 cze 2011, o 17:15
Papryki:

Re: PK 13/14

Postprzez Polishteam » 16 cze 2011, o 08:05

Dzisiaj dopiero dodałem do baniaka z nawozami, jutro rano o 7:30 będzie pierwsze podlewanie.
Avatar użytkownika
Polishteam

GOD OF CHILIHEAD
SUPER CHILIHEAD
 
Posty: 1180
Images: 451
Dołączył(a): 13 kwi 2011, o 10:18
Pochwały: 4
Highscores: 1
Papryki:


Powrót do Nawozy i stymulatory

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości